Sanovnik.bg»Форум»Изповеди»Добрите хора винаги страдат

Добрите хора винаги страдат

  • 11.08.12 11:55#1aleksandaraleksandarНовакРегистрация: 01.04.12Град: ЕленаОтговори: 10Добрите хора винаги страдатДобрите хора винаги страдат такав съм и аз.добрите хора са и на изчезване.

    Ако желаете направете коментар
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.08.12 03:08#2KatetoKatetoНовакРегистрация: 23.05.12Град: ВарнаОтговори: 2от: Добрите хора винаги страдатнапълно съгласна съм повярвай ОтговорОтговор с цитат
  • 27.08.12 02:44#3мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Добрите хора винаги страдатВеднага бих коментирала с това че трябва да оставите другите да кажат какъв човек сте а не вие да се изпъквате за това сам. Но понеже имате снимка и веднага бих казала че наистина сте страхотен човек. Повярвайте ДОБРОТО ВИНАГИ СЕ ВРЪЩА. И колкото и невероятно да ви се струва ми ПОВЯРВАЙТЕ Доста уникален човек сте с благ характер и много услужлив благороден тип по душа и по природа. Несе отчайвайте винаги има добри хора без тях човечеството няма как да прогресира. Ако бяхме всички еднакви нямаше да е интересно. Вие просто така сте проектиран. Нищо ново не ви казвам. Дано има повече такива хора като Вас-
    Успех
    Меги
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.10.12 01:34#4GravitationGravitationНовакРегистрация: 09.10.12Град: БургасОтговори: 72от: Добрите хора винаги страдатЗависи какво имаш в предвид "добрите хора винаги страдат"

    Защото да си добър означава, да страдаш заедно с ближния си, да страдаш с непознатия, да помагаш от сърце на всеки и всички, да отдаваш и да не чакаш да ти бъде дадено, да обичаш всяко едно същество,да не делиш на такива и унакива.
    Разбра ме
    И добрите хора не страдат, защото за тях страданието е точно това да направиш болката на един ЧОВЕК поносима,а именно като я споделиш с него.Като споделиш товара му...

    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.10.12 11:48#5cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Добрите хора винаги страдатабсолютно съм съгласна с теб.колкото човек е по добър толкова е по нещастен и неразбран.защото такива хора не са за този свят.те са с чувствителна и нежна душа.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest