Духовете и Музиката

  • 08.08.12 10:28#1ChaosChaosНовакРегистрация: 08.08.12Град: ВарнаОтговори: 47Духовете и МузикатаЗдравейте,

    Скорошна случка ме накара да се замисля по тази тема. Имам си някакви обяснения, но бих искала да чуя и вашето мнение може на някого и да е полезно . . . знае ли човек.
    По принцип съм чувала, чела, пък и от досегашния ми личен опит знам, че душите на починалите хора не обичат или се стряскат от музика, звънене на телефон, TV и други подобни звуци и просто изчезват. Винаги, когато са ме посещавали неканени, чужди духове и не съм искала да ме занимават просто си пускам музичка и мигновенно изчезват. Но днес ми се случи противно на това твърдение. Наскоро дядо ми почина и след погребението не съм усещала неговото присъствие (по-начало не е необичайно).

    Но днес когато отидох, за пръв път след смъртта му пуснах неговото любимо радио на любимия му рок канал, в неговата стая (не беше специално за него или случайност просто и аз слушам тази музика)и той взе, че се появи. Видях го и го усетих около нас, стоя с нас докато не си тръгнах.(За да не ме линчуват силно вярващите ще спомена, че все пак пазихме 40 дневен траур . . . и не нямах угризения, защото той обичаше да се забавлява)

    Та. . . въпроса ми е възможно ли е музиката да е провокирала появата му, ако не-то кое? Явно може да се окаже,че съм открила нов начин за викане на духове Очаквам вашите отговори,мнения и подобни случки, само ще ви помоля да не спамите . . . или поне не много
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.08.12 10:25#2мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Духовете и МузикатаЗдравейте
    Има логика да изчезват от някакъв шум най вече музика защото духовете се появяват там където е тихо тъмно и пусто. За дядо ви, вие с дядо ви сте имали доста силна връзка и доста самата ти приличаш на него.В това няма лошо но вашатат връзка е толкоз силна, че дори можеш да го виждаш визуално но това е само визуално и е възможно. Спокойно тои нищо лошо няма да ти направи. Само запомни че след тази среща скоро няма да го видиш. Но знай че винаги ще е до теб особено в трудните моменти. Ако има нещо отново моля сподели.
    с поздрав
    Меги
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.08.12 01:32#3ChaosChaosНовакРегистрация: 08.08.12Град: ВарнаОтговори: 47от: Духовете и МузикатаБлагодаря Ви за отговора и обърнатото внимание.Наистина в думите ви има голяма доза истина,чак ме озадачиха тези лични подробности.Бих се радвала да попишем на лични ОтговорОтговор с цитат
  • 07.09.12 03:06#4Денимира АнгеловаДенимира АнгеловаНовакРегистрация: 20.08.12Град: -Отговори: 38от: Духовете и МузикатаНямам отговор за теб, извинявай, но просто исках да кажа, че много ме кефиш... Пък и да попитам, говориш ли с духовете... смисъл общуваш ли с тях и как са настроени, ако общуваш с тях? :blush: ОтговорОтговор с цитат
  • 09.11.12 05:19#5ChaosChaosНовакРегистрация: 08.08.12Град: ВарнаОтговори: 47от: Духовете и МузикатаБлагодаря ти, neramz. Бих се радвала да попишем на лични, за да можем да дискутираме интересни теми.А доколкото въпроса ти . . . случват се някакви случайни срещи с починали хора ... и близки и непознати.В повечето случеи съумявам да ги разпозная,но това не означава,че появата им не е стресираща...все още не мога да свикна напълно с нея. Все пак те се появяват съвсем ненадейно и там където най-малко очакваш.Естествено е близките да се съобразяват повече(да не те изплашат до смърт)и да са приветливо настроени(поне в моите случеи е така). Но има и непознати, с които наистина трябва да се внимава и които не са с много положителна нагласа.Но за щастие тези случеи са рядкост, пък и доста често аз сама и без да искам се натъквам на тях,така че до някъде сама съм си виновна... Питаше ме как се получава свръзката ... честно да ти кажа не знам...става от самосебе си.Просто усещам присъствие,енергия (не винаги хубава,но поне я има )и когато се обърна ако са решили да ми си покажат виждам нещо като размазана мъгла-силует...Не се разговаря буквално...просто чрез интуицията и тялото и първата сполетяла ме "мисъл" разбирам за какво става въпрос и дали е добро или не...Тея нещя не могат да се разкажат и опишат, трябва да се преживеят и усетят,видят,чуят, за да можеш да добиеш някаква представа и евентуално да ги разбереш.Накратко толкова мога да ти кажа.Иначе как стоят тези неща при теб? Ще се радвам и ти да разкажеш,споделиш нещо ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest