Странно

  • 07.08.12 09:57#1desi_887desi_887НовакРегистрация: 23.09.11Град: -Отговори: 8Странно Сънувах, че видяхме две момчета (едното което най-добрата ми приятелка харесва) аз бях с най-добрата ми фр и братовчедка ми .. и изведнъж аз им казвам ''тез къде отидоха да пушат?'' и изведнъж се обръщам и те са отдзаде ни и стоят на някаква маса с стол .. и изведнъж момчето, което най-добрата ми приятелка харесва каза на момчето до себе си да ме хване .. аз побягнах .. погледнах към едното момче и изведнъж онуй момче (дето фр то ми го харесва ще го пиша , тей де да го знаете да не се объркате ;; Ф) ме сграбчва в гръб и ме вдига, а аз се смях и крещях .. той ме пусна и ме обърна към себе си .. беше ме хванал за ръцете и се опита да ме целуне, но аз не исках .. защото приятелката ми ме гледаше и знаех как ще се почувства и се събудих .. Аз не харесва Ф (момчето) и не съм казала на приятелката ми,защото тя е много чувствителна и ще започне да плаче .. моля ви кажете ми днес цял ден се чудех дали да й разкажа за съня си, но не го направих .. моля ви кажете какво означава..
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.08.12 12:41#2БезименнаБезименнаНовакРегистрация: 14.07.12Град: СофияОтговори: 5от: Странно Здравей, прочетох с интерес историята ти,но мисля,че си се вманиачила в съня си, не е кой знае какво, явно го харесваш това момче(дето те сграбчило)и едновременно си мислела за приятелката си, предполагам,че всичко й споделяш, след като и нея сънуваш...,нормално.Няма нищо страшно, ако ти прецниш,че е редно...,кажи й.Ако ти е истинска приятелка не би трябвало да се засегне за нещо, а да ти даде съвет или да те утеши. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest