Sanovnik.bg»Форум»Говорилник»Помогнете ми! Защо все него?!

Помогнете ми! Защо все него?!

  • 06.08.12 02:57#1МариновМариновНовакРегистрация: 31.07.12Град: -Отговори: 3Помогнете ми! Защо все него?!Здравейте =] Проблема е там, че преди години се запознах с едно момче по интернет. Трябваха ми няколко месеца, за да осъзная, че съм влюбена в него. Някой от вас може да ми се смеят, че имам чувства към някой, който никога не съм виждала на живо, но какво да направя? Факт!
    Таа... преди година и нещо той постоянно изчезваше и сега се чуваме 1-2 пъти годишно. Той ми казва, че ме обича, че му липсвам и т.н. нека не ви отегчавам... Въпреки, че ме нарани, аз все още го обичам. :x:
    Намерих друго момче от моето даскало, което е просто... прекрасно. Да, не е красавец, но характера му е удивителен. Много повече от това за което съм мечтала. Проблема е там, че аз не го обичам... Нараних го и то много жестоко и мисля, че единствената причина да не съм с него е другия в който съм влюбена...
    Постоянно го сънувам. Прочетох в един коментар, че когато сънуваш човек който харесваш/обичаш значи той мисли за теб. Сънищата са много странни, но често накрая са еротични :blush: Дали не означават, че между нас може да се получи? Просто не знам какво да мисля и какво да правя! :s: Опитах се да го забравя, но просто не мога!! 2 години вече се боря тези чувства да изчезнат, но единствената цел в живота ми е ТОЙ... =[ Какво да правя? Какво да мисля? Тези сънища с него трябва ли да значат нещо? Някакви съвети?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.09.12 04:31#2NataliqNataliqНовакРегистрация: 25.09.12Град: ГабровоОтговори: 5от: Помогнете ми! Защо все него?!Bih ti dala savet:nameri 4oveka kam kogato izpitva6 vsi4ki tezi 4uvstva,samo togava 6te razbere6 sanq kakvo e imal na predvid,dali 6te badete zaedno ili ne,ti sama 6te razbere6.Varvi pri nego i mu dai dumata toi da govori za6to tolkova rqdko se 4uvate i kakvo eventualno 6te se slu4va ot tuk natatak.Ili 6te ste zaedno ili pone 6te znae6 istinata za da moje6 da prodalji6 napred,no si dlajna da opita6,za6toto toi ti e obsebil jivota,q taka ne trqbva.Taka ne se jivee spokoino,ot li4en opit go znam.ОтговорОтговор с цитат
  • 08.10.12 06:58#3cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Помогнете ми! Защо все него?!аз също смятам че трябва да се видите и да бъдете откровенни един към друг.относно запознанството в интернет чувала съм че някой найстина намират там своята любов.интересно ми е как се разви историята ви.ако искате пишете.ОтговорОтговор с цитат
  • 15.10.12 01:42#4GravitationGravitationНовакРегистрация: 09.10.12Град: БургасОтговори: 72от: Помогнете ми! Защо все него?!Сънуваш го, защото подсъзнателно желаеш да бъдеш с това момче,и както следва обстоятелствата при теб са такива че за в момета не може да бъдеш с него.И огромното желание да си с него те подтиква към такива сънища.Не намирам нищо което да ти предсказва съня.Поне така го усещам.Това мога да ти кажа. Успех все пак!!! СТИСКАМ ПАЛЦИ ОтговорОтговор с цитат
  • 25.09.15 09:06#5МариновМариновНовакРегистрация: 31.07.12Град: -Отговори: 3от: Помогнете ми! Защо все него?!Здравей, разбирам какво ти е. Всъщност моята история е същата, дори е малко плашещо... Имам решение за проблема ти и знам как да ти помогна. Свържи се с мен по пощата. zdrave5566@abv.bgОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest