НЕ сънувах

  • 05.08.12 03:01#1МарияМарияНовакРегистрация: 08.07.12Град: КарнобатОтговори: 3НЕ сънувахЗдравейте. От няколко години не мога да заспа по-рано от 3-4 часа. Само и единствено, ако цял ден съм правила нещо и не съм се прибрала. И не мисля, че е от компютъра или телефона, понеже съм ги спирала за две-три седмици и това продължава. Онзи ден се бях унесла може би към три часа. Изведнъж се събудих, понеже някой цъкна лампата (но не в моята стая) чух и тихи стъпки, а след това, сякаш някой си включи телевизора. Предположих, че е брат ми, понеже той се буди по принцип по това време ;д. Но на сутринта, когато се събудих първата ми мисъл беше "Устройството е долу" понеже сме на Булсатком и без устройство не можем да гледаме телевизор (имаме 2 устр. но татко ги свали).

    Попитах брат ми, а той каза, че се е събудил в 8. Мама беше 1-ва смяна, но тя става към 5.40 и не мисля, че по това време е тъмно. А татко мисля, че беше нощна и се връща в 7. И не мога да спра да мисля за това, а в главата ми се случва нещо. Сякаш някакъв глас ми казва, че трябвало да се случи нещо... Може да бъде дух или нещо, понеже исках да разговарям с мъртвият си дядо, но нямах представа как...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.08.12 08:14#2мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: НЕ сънувахЗдравей
    Не мисля че това е така точно както го описваш, но няма значение бих ти решила проблемите който си мислиш че имаш с препоръка да си вземеш домашен любимец куче, коте. ПРобвай и ще ти се решат всичките проблеми повярвай.
    успех
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.08.12 02:57#3РозалияРозалияНовакРегистрация: 08.08.12Град: МонтанаОтговори: 3от: НЕ сънувахсънОтговорОтговор с цитат
  • 15.08.12 11:06#4МихаелаМихаелаНовакРегистрация: 15.08.12Град: ДобричОтговори: 21от: НЕ сънувахда ти кажа наистина може би е било сън, но ако си сигурна че не е - не бъди сама в стаята си дори и да слушаш музика... трябва да не се чувсваш сама в стаята! ОтговорОтговор с цитат
  • 07.09.12 03:19#5Денимира АнгеловаДенимира АнгеловаНовакРегистрация: 20.08.12Град: -Отговори: 38от: НЕ сънувахОх, ужас... от известно време и аз не мога да заспя по-рано от три часа... ама май вече ми се събира година :x: Обаче другата част не ми се е случвала все още... все още...

    Иначе май си извадила късмет като не се проверила какво става, защото това би била огромна грешка, но пък ако не си била обърнала никакво внимание - пак грешка... Може да звучи объркано, но го запомни!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.11.12 02:37#6MinchoMinchoНовакРегистрация: 24.11.12Град: СавиноОтговори: 19от: НЕ сънувахто и аз като бях малък имах усещането, че постоянно някой ме следи, а като се обърна нямаше никои. Мислих че си въобръзявам, но веднъж като се качвах по стълбите чух стъпки след мен обърнах се и пак нищо. Много време не можех да заспя до малките часове 2-3 все ми се струваше че има някой в другата стая, а спях сам на етажа. След време обаче отшумя и сега пак от време на време имам чувството че има някой в другата стая ама си правя пас и заспивам нормално ОтговорОтговор с цитат
  • 30.12.12 02:39#7rozaliqrozaliqНовакРегистрация: 30.12.12Град: МонтанаОтговори: 1от: НЕ сънувахmojebi si sanuvala che sanuvash tova primen ponqkoga e taka ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest