Sanovnik.bg»Форум»Говорилник»Серия от ужасни кошмари

Серия от ужасни кошмари

  • 29.07.12 06:50#1AnitaAnitaНовакРегистрация: 11.07.12Град: -Отговори: 2Серия от ужасни кошмари Здравейте. Искам да ви споделя нещо и ако може да ми дадете някакъв съвет ще съм ви много благодарна. От няколко седмици насам сънувам само кошмари, будя се през вечерта и дълго време не мога да заспя. Всеки ден те стават все по-гадни и по-гадни, също така са и доста реални и това ме плаши. Наистина вече искам да спрат моля ви, помогнете ми... :cry:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.08.12 11:47#2albenaalbenaНовакРегистрация: 31.07.12Град: -Отговори: 11от: Серия от ужасни кошмари Здравей. Преди да си легнеш за сън, мисли нещо хубаво, приятно, което на теб ти харесва. така няма да сънуваш кошмари. А когато се появат отново, просто ги премахни и мисли за положителни неща. И на мен ми се случва да сънувам кошмари и се будя, и като се настроя пак за сън, си казвам- Тази нощ ще сънувам хубави и розови сънища .Опитай, на мен ми потръгна ОтговорОтговор с цитат
  • 04.08.12 10:20#3мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Серия от ужасни кошмари Бих ти препоръчала да си вземеш домашен любимец куче по скоро ако не можеш да си го позволиш поради някои причини вземи за няколко дена седмица например назаем и после го върни но вярвай че през тази седмиза ако не се отделяш от кучето и най вече да го дариш с любов с много внимание и после няма да имаш никакви проблеми с комшмари или там каквото и да било може да ми пишеш на личния да ми кажеш резултата
    успех
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.08.12 02:47#4РозалияРозалияНовакРегистрация: 08.08.12Град: МонтанаОтговори: 3от: Серия от ужасни кошмари Ти си мислиш за нещо ужасно вечер и после го сануваш последното за което си санувал си го и санувал или играш някакви гадни игли или нешто друго затова ти трябва терапевт ОтговорОтговор с цитат
  • 10.08.12 06:19#5AnitaAnitaНовакРегистрация: 11.07.12Град: -Отговори: 2от: Серия от ужасни кошмари Благодаря за съветите ! ОтговорОтговор с цитат
  • 15.10.12 01:56#6GravitationGravitationНовакРегистрация: 09.10.12Град: БургасОтговори: 72от: Серия от ужасни кошмари Я ми кажи какво всъщност сънуваш, с какво са свързани?
    Казваш кошмари, дай малко повече инфо за тях.С какво са свързани, стряскаш ли се вечерно време и ако да, в какво състояние си - имам предвид като усещане и психическо и физическо? Парализирана, или само се страскаш и пак заспиваш.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 28.01.13 12:19#7AzAzНовакРегистрация: 22.08.11Град: -Отговори: 5от: Серия от ужасни кошмари za koshmarite-ami kak niaa da sanuvash kato gospodar ti e diavola-ti po4ita6 diavola kato si izbrala v imeto si znak na trite 6 tits-otrechi se ot diavola , varvi na pravoslavna/samo/tsarkva a ne druga nito evangelistka nito druga. Varvi v pravoslaven hram i stoi na liturgia v nedelia ot 9 do kraia i, pomoli sveshtenika da ti chete molitva za zdrave-samo 5 minutki e blizo i viarvai v Bog Hristos i taka shte ti prosti ishte se spasish.Inache shte podludeeshОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest