Sanovnik.bg»Форум»Говорилник»Да си помогнем взаимно

Да си помогнем взаимно

  • 28.07.12 10:16#1ТeddiТeddiНовакРегистрация: 19.08.11Град: -Отговори: 89Да си помогнем взаимноЗдравейте..!! Направих тази тема с идеята да попитате или разкажете нещо, а аз ще се опитам да ви помогна с каквото мога.. :wink: Разбира се, не само аз мога да отговарям на въпроси и да решавам "загадки" (не точно; неща, за които вие търсите отговор :wink: ), и други потребители могат, даже ще е супер ако ми помагат..

    Тук всеки може да изкаже положението, в което се намира, а всички останали могат да му помогнат с решаването на проблема (така да се каже )..!! :wink: :wink:

    Целта на тази тема е да си помогнем взаимно и да разберем повече за СВЕТА и за нещата, които се случват..

    ..   ..
    ОтговорОтговор с цитат
  • 01.08.12 11:48#2gl0riqgl0riqНовакРегистрация: 12.12.10Град: -Отговори: 4от: Да си помогнем взаимноЗдрасти! Аз съм момиче на 16 години, много хубава тема си направила! И така де , моето не е точно проблем , просто искам нови приятелства и т.н. , разнообразие , но нз къде да търся ! ОтговорОтговор с цитат
  • 02.08.12 10:42#3ТeddiТeddiНовакРегистрация: 19.08.11Град: -Отговори: 89от: Да си помогнем взаимноТи всъщост нямаш много приятели, това ли да разбирам.. Или просто искаш още..?! ОтговорОтговор с цитат
  • 03.08.12 09:02#4edno momi4e...edno momi4e...НовакРегистрация: 12.04.12Град: -Отговори: 54от: Да си помогнем взаимноЗдравей, ами пиша ти по въпроса, моето положение е различно, аз се опитвам да намеря същността си, моето призвание, но не мога, защото по принцип като малка не си мечтаех примерно да работя на кораб или да "боцкам" пиленцата, не знам в какво съм добра и това ме мъчи, една приятелка ми каза, че съм добра по "учене" не мога да го обясня точно каза, че помня нещата, но аз не съм сигурна как така, ннне разбирам, ако някой може да ми предложи някакъв начин знам, че и други се чудят по въпроса, но ако някой има идеи :blush: ОтговорОтговор с цитат
  • 04.08.12 12:56#5ТeddiТeddiНовакРегистрация: 19.08.11Град: -Отговори: 89от: Да си помогнем взаимно Искаш да откриеш себе си..?!

    Ами започни с твоето "вътрешно аз".. Някой път се настани удобно някъде (примерно на терасата ) и започни да си мислиш какво обичаш, какво правиш по принцип, как се отнасяш с другите..... Излез с най-добрата си приятелка и я попитай какво харесва и какво не харесва в теб (така и ще си помогнеш да разбереш каква си според околните, и ще подсилиш приятелството си с нея ).. Може да правиш и други неща, чрез които да опознаеш себе си, като например по-често да си мислиш или анализираш нещата по задълбочено, и например ако трябва да вземеш важно решение, попитай себе си - помисли за плюсовете и минусите на всеки от избора... Така също ще разбереш как се отнасяш към важни неща.....

    Искаш да разбереш в какво си добра..?!

    Ами пробвай се в различни неща и това, което ти доставя удоволствие, и което те удовлетворява (което правиш наистина добре), то ще е твоята специалност.. (така разбрах, че ме бива освен в танците и в гримирането, в писането на песни и също осъзнах, че не чупя прозорци, когато пея , т.е. не пея чаааааак толкова зле, колкото си мислех /не се, хваля само ти показвам пример/)..

    Дано да съм ти помогнала малко поне.. УСПЕХ..!! :wink: :wink:

    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.08.12 10:28#6мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Да си помогнем взаимноКъм gl0riq
    Ти си прекрасно дете с много добро сърце, доста си милостива-
    Знаеш ли кои ти е проблема в общуването прекалено чувствителна си и всичко взимаш навътре и за реалност монго се замисляш СПРИ
    Отпусни се сложи си розови очила и гледай на живота като театър в които всички сме артисти а те трябва добре да си изиграят ролята. Просто се наслаждавай отстрани на доброто гледай само хубавите неща от живота не се замисляй за лошите ако ли пък дойде нещо лошо за теб гледай на него като на урок който нейзменно трябваше да научиш и вече го знаеш. Бъди себе си и напред с главата нагоре.Много малко ти липсва
    успех
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.08.12 09:17#7ТeddiТeddiНовакРегистрация: 19.08.11Град: -Отговори: 89от: Да си помогнем взаимноИзвинявай, но ти откъде знаеш, че тя е стеснителна..?! Само питам..

    Аз не й отговорих, защото не разбрах с точност коментара й, затова моля да ми обяснявате точно нещата с колкото се може повече подробноисти..!! :wink: :wink:

    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.08.12 08:04#8мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Да си помогнем взаимноКъм teddinkka Това идва от вътре мила то не се обяснява то се усеща. Моля те ако те интересува нещо в повече чети повече специализирана литература така ако разпитваш този и онзи нямада стане четеш само това което те интересува което ти идва от вътре.
    С поздрав
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.08.12 12:58#9ТeddiТeddiНовакРегистрация: 19.08.11Град: -Отговори: 89от: Да си помогнем взаимноАи, аи да мълчиш..!! Не всички се интересуват от литература и пр... И между другото, според твоите думи аз съм задължена да чета тази литература, ако искам да пиша в този сайт (така звучи, не казвам че е така).. Аз поне не копирам статии от сайтовете, а след това да ги поствам тук, а статиите са точно от този сайт.. Спокойно, хората ще ги видят.. Толкова е тъпо това copy-paste.. Недей се прави на професионален четач на чувства, ай ся.. :x: :x: Като не ти харесват отговорите ми в тази тема, може да не влизаш в нея (а също може да видиш други).. Не желая да влизаш в тази тема повече, но това си е твоя разбота, разбира се..!!! :n: :n: :x:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.08.12 07:50#10мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Да си помогнем взаимноВиж сега мила изобщо не съм искала да те засегна. Ако е станало така се извинявам най искренно, но твоето първично настроение веднага контраатака говори в твои минус. Помолих те да прочетеш за да се обогатиш духовно. Това е пълна глупост което си разбрала че ако не четеш да не пишеи тук, това също говори, че не си готова на каквото и да било. Как ти хрумна изобщо да изопачаваш така моите думи. Както и да е няма смисъл да ти обяснявам каквото и да е. Тук на доста хора отговарям с разумни коментари, но така никои първично и бизотговорно не мие писал. Ако това е твоят характер повярвай няма да се научиш скоро на каквото и да било. За да помагаш на някого е ОГРОМНА ОТГОВОРНОСТ никак не е толкоз лесно колкото изглежда иска се много ТЪРПЕНИЕ което при теб липсва. Постоянно ми се обаждат по тел. и отговарям на сумати писма от този сайт никои досега не е казал лоша дума. Така е когато искаш да разбереш човека какво ти казва. Явно за да не си ме разбрала какво съм искала да ти кажа изобщо не си искала да ме разбереш друго обяснение няма. За този сайт или за тук в тази тема няма кои да казва какво и кога дали или.Доколкото се отнася за статиите аз не съм казала че са мои къде пише че това са мои мисли разбира се, че съм ги копирала. Ти отново не ме разбираш не става въпрос за копиране или не а за някакво обяснение което дададе реална представа за нещо си което го интересува човек. Дали е кпната или не няма никакво значение Мисълта и смисъла са нещо друго. Ти не си лош човек с много добро сърце си но си доста импулсивна това много ти пречи и за в бъдеще. Много хубава тема си направила никои не се е сетил на това, но се научи на търпение и изслушване, най вече отговорност към даден коментар. Отново се извинявам ако съм те обидила с нещо. Желая ти успех.ОтговорОтговор с цитат
  • 09.08.12 09:23#11викториявикторияНовакРегистрация: 15.04.12Град: -Отговори: 4от: Да си помогнем взаимноteddinkka моля ВИ не с лошо към жената,та тя помага на толкова много хора в този сайт!аз мога да кажа че по добър човек не съм срещала,има такива качества с който може много да ти бъде полезна!,,ДА СИ ПОМОГНЕМ ВЗАИМНО" така се казва темата до колкото виждам,а не ,,КОЛКО СМЕ НЕВЪЗПИТАНИ " не зная на каква възраст сте ,но на дали подхожда на една жена такова поведение!научете се да се вслушвате в по-големите и разбира се по умните!аз специално неискам да Ви обидя ,а да Ви посъветвам като сте започнали една тема- да не се заяждате,а да водите смислени разговори...ОтговорОтговор с цитат
  • 09.08.12 09:23#12ТeddiТeddiНовакРегистрация: 19.08.11Град: -Отговори: 89от: Да си помогнем взаимноИзвинявай, но ти не си ме разбрала както трябва.. Ако си си помислила, че казвам всичко това ядосана, не е така.. Просто ти казвам, че така звучаха думите ти, не че са така.. А и освен това характерът ми не е такъв, просто си си помислила вероятно, че викам.. Ами, нали познаваше чувствата на хората по коментарите ..(шегувам се).. Съветът ми към теб е да не се правиш на голям психолог (освен ако не си :blush: ) и да не пишеш лекции, а например най-важното.. така да се каже..Ако искаш да видиш дали пиша глупости можеш да погледнеш другите ми коментари.. Sry ако си ме разбрала погрешно, но това не е тема за спор..!! Ако ще продължаваш да спориш, спори, но ще бъдеш докладвана.. :wink: :wink:

    Не казвам, че сега ще го направя, а ако продължаваме да се правим на най-най...


    А ти vikito13 можеш първо да изслушаш и двете страни преди да застанеш срещу едната..!! :wink: :wink:
    И ако пак си мислите, че съм ядосана - не съм..!!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.08.12 09:25#13викториявикторияНовакРегистрация: 15.04.12Град: -Отговори: 4от: Да си помогнем взаимнотова е нещо друго браво !нека се води смислен разговор ОтговорОтговор с цитат
  • 09.08.12 10:31#14ТeddiТeddiНовакРегистрация: 19.08.11Град: -Отговори: 89от: Да си помогнем взаимноХей, това не е за тук, но технически е помощ, един вид.. За тези, които се интересуват от модата съм направила тема в ezine.bg относно модните тенденции тази есен и зима.. Чакам да я одобрят, но който желае може да я погледне.. :wink:

    Намира се във форума в отдел "Мода и модни тенденции"..

    Пак се извинявам, че това не е за тук, но просто търсих дни наред (даже седмици) какво ще е на мода и го записах, за да ви е по - лесно.. затова и го казвам сега.. :wink:

    ОтговорОтговор с цитат
  • 18.11.12 07:13#15AнаИнаAнаИнаНовакРегистрация: 18.11.12Град: СофияОтговори: 1от: Да си помогнем взаимноzdravei! Obiknoveno chovek e privlechen ot tova v koeto e dobar. Pomisli kakvo pravish vinagi s udovolstvie..za sagelenie v givota e mnogo trudno da iskarvash pari ot tova koeto pravish s udovolstvie i obiknoveno se primirjavash s neprijatna rabota, no e vagno v svobodnoto si vreme da kompensirash kato pravish tova koeto ti idva ot vatre za da ne se stiga do frustrirane..Pozdravi ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest