Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Ще забременееш до два месеца

Ще забременееш до два месеца

  • 24.07.12 05:34#1Марина ИвановаМарина ИвановаНовакРегистрация: 18.07.12Град: ПловдивОтговори: 5Ще забременееш до два месецаЗдравейте!
    Сънувах,че моя приятелка ме води при жена, която предсказва бъдещето и тя ми каза следното:

    "Ще забременееш до два месеца...ще имаш 2 деца...не се притеснявай едното знам къде е...ще е момиченце..."

    Как ще коментирате?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.07.12 11:26#2BoryanaBoryanaНовакРегистрация: 08.04.12Град: СофияОтговори: 19от: Ще забременееш до два месецаДа ти кажа преди много време сънувах как една вещица ми каза, че след 6 месеца ще умра, защото ми е направена магия.. И след 6 месеца така се разболях, че още ми настръхва косата като си спомня... Кой знае това може да е нещо хубаво, което ще ти се случи след 2 месеца ОтговорОтговор с цитат
  • 27.07.12 03:03#3Марина ИвановаМарина ИвановаНовакРегистрация: 18.07.12Град: ПловдивОтговори: 5от: Ще забременееш до два месеца хихи,дано сънят ми да е за хубаво...за съжаление само лошите ми се сбъдват(в някои случаи,де).Преди 3г. сънувах страшно,черно,боботещо море,истински ужас!!! Видях в съновника,че това е много лошо - загуба,смърт...и на следващия ден дойде ужасната вест... Та дано този сън е за хубаво ОтговорОтговор с цитат
  • 28.07.12 11:39#4MorenaMorenaНовакРегистрация: 04.03.12Град: -Отговори: 117от: Ще забременееш до два месецаНе вярвай на съновниците. ps: По-добре се насочи към психолози като Карл Юнг, например. :wink:
    пс: да не си помислиш, че си ку-ку щом те насочвам към психолог, просто Юнг изледва сънищата. ps:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 31.07.12 01:34#5albenaalbenaНовакРегистрация: 31.07.12Град: -Отговори: 11от: Ще забременееш до два месецадравейте!
    Сънувах,че моя приятелка ме води при жена, която предсказва бъдещето и тя ми каза следното:

    "Ще забременееш до два месеца...ще имаш 2 деца...не се притеснявай едното знам къде е...ще е момиченце..."

    Как ще коментирате?ю
    Здравей.
    Видиш ли насън приятелка, ще имаш помощник, ще срещнеш съдействие за намеренията си [b]
    Жена( Не си споменала каква жена възрастна, млада жена)
    Гадаеш ли в съня си бъдещето, значи че ще те навестят отминали неприятности или ще се появи отминал конфликт.[/b]
    Сънуваш ли, че си бременна, значи ще имаш дълго време неуспехи и затруднения [b].
    Числото две- Видиш ли в съня си числото две, значи че ти предстои да промениш напълно навиците и вижданията си. Цифрата две ако видиш насън, значи че не си доволен от живота си и трудно ще го промениш. С[/b]
    Описание на съня ти: Твоя приятелка иска да те използва за някаква цел. Може да се каже, че иска да те уплаши, поради завист към теб, или харесва твоя приятел, като си споменала (бременност), тоест че имаш интимни отношения с твоя приятел. Всичко се опира само до един човек: това е твоята приятелка. Затова оглеждай се, наблюдавай поведението, мисленето и намеренията й към теб. Този сън те предупреждава да внимаваш.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 31.07.12 06:14#6Марина ИвановаМарина ИвановаНовакРегистрация: 18.07.12Град: ПловдивОтговори: 5от: Ще забременееш до два месецаallbenna,благодаря ти за изчерпателната информация Аз не съм много запозната със сънищата и тяхното разчитане,затова поста ти е много любопитен за мен. Относно гадателката-беше жена между 30 и 35 години,а момичето,което ме заведе при нея беше (ето тук е проблема,не знам коя от двете беше,понеже много си приличат) или кумата ми-която е невероятен човек-мила,сърдечна и много ме обича,а другата "приятелка" от "приятелско семейство"...по-скоро трябва да се пазя от "приятелката" :evil: Имам проблем със забременяването и може би подсъзнателно сънят ми е точно за това,което искам най-силно.Относно числото две...имам едно загубено бебе и би следвало да е единичка...офффф,малко се пообърках :blush: Още веднъж - благодаря ОтговорОтговор с цитат
  • 31.07.12 06:25#7albenaalbenaНовакРегистрация: 31.07.12Град: -Отговори: 11от: Ще забременееш до два месеца
    Здравей.Гадателка- [u]- Ако насън посещаваш гадателка, наяве ще се опитваш да мамиш или да хитруваш (тоест гадателката ще те излъже от твоето отчаяние за бебе).
    Момичето което те заведе при нея, точно там трябва да намериш приликите с твои приятели/ки които да съотвестват на съня ти.Примерно, някакъв белег на ръката, или цвета на очите...нещо което силно те привлича вниманието.Така ще разбереш кой/коя е.
    А за бебе...имай търпение и късмет!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 01.08.12 10:30#8КристинаКристинаНовакРегистрация: 25.05.12Град: Стара ЗагораОтговори: 20от: Ще забременееш до два месецаСпоред мен сънят ти може да се рзглежда в две направления- буквално и метафорично. Буквалното значение на сънят ти може да се каже и пророческо, значи че скоро наистина ще си бременна и ще имаш момиченце!
    Метафоричното значение на сънят ти означава, че имаш подкрепа (символизира се от приятелката ти), а гадателката, ясновидката означава, че имаш "ясен поглед" върху нещата и ситуацията. Бременността символизира, че нещо ново назраява в теб, нещо ново ще се роди- мисъл, идея, начинание или друго, свързано може би с изкуството или с емоционално красиво изживяване, което се символизира от възможността детето да е момиченце, тоест нови, "млади" женски сили или стремежи. Като цяло сънят ти е много хубав и носи положителен заряд!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 01.08.12 02:28#9Марина ИвановаМарина ИвановаНовакРегистрация: 18.07.12Град: ПловдивОтговори: 5от: Ще забременееш до два месецаkambanchica
    Благодаря за коментара ти...хубаво е да видиш/прочетеш нещо положително
    На всички ни се иска хубавите сънища да се сбъдват...понякога става,понякога-не...Божа работа.
    До скоро...ако сънят ми се реализира ще пиша

    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest