Падането насън

  • 23.07.12 12:37#1Nikoleta Nikoleta НовакРегистрация: 22.07.12Град: БургасОтговори: 1Падането насънОт много отдавна, когато падам насън сякаш падам и в реалността и още преди да се събудя цялата съм изтръпнала сякаш от падане и винаги много се стрякам, без дори да знам насън или наяве!Малко е странно и незнам дали някой има обяснение... :x:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 29.07.12 01:40#2ДесиДесиНовакРегистрация: 03.06.12Град: СофияОтговори: 15от: Падането насънНа мен ми се е случвало много пъти да падам насън или по-точно - да пропадам в нищото... и в този момент се събуждам от размахването на краката си
    Не мисля, че има значение, просто е някакъв сън
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.08.12 10:59#3MorenaMorenaНовакРегистрация: 04.03.12Град: -Отговори: 117от: Падането насънАз не падам насън, а залитвам точно преди да заспя.
    Последният път си спомням, че слизам по едно тъмно стълбище и точно тогава имах усещането, че падам надолу по стълбището след това се събудих изплашена. После заспах отново.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.08.12 11:00#4мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Падането насънПо принцип когато се издигаш насън значи растеж а когато падаш би трябвало да означава че си пораснала вече и трябва да слезеш малко на земята тъй като много се пренасочваш нагоре. Дано си ме разбрала
    успех
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.08.12 09:48#5ChaosChaosНовакРегистрация: 08.08.12Град: ВарнаОтговори: 47от: Падането насънЗдравейте, и при мен е доста срещано явление,и както чета тук явно си е разпространено, така че спокойно.По едно време се интересувах от "преживявания извън тялото" и в тая връзка пишеше,че понякога се случва докато спим душата ни да излиза . . . на разходка.Спокойно няма да си я загубите-свързана е с една красива сребриста нишка (нещо като пъпна връв). (Затова някои хора понякога сънуват да наблюдават тялото си отгоре,от тавана сякаш)И когато се уплашите от нещо или просто се сепнете за секунда по време на тази "разходка" се получава рязко и болезнено връщане обратно в тялото, а иначе душата сама си се връща,плавно и спокойно(дори и процедурата да е направена волеви,което е възможно)Желателно е да няма такива резки стресови завръщания,не че биха могли да са кой знае колко опасни,но най-малкото просто усещането не е особенно приятно.Та . . . лично моите"падания" по време на сън си ги обяснявам с това.Поради причината че съм се "разхождала" волеви и помня усещането. . . но това не означава,че задължително и вашите са заради това.Всеки сам трябва да се разбере,изучи и опознае!
    Поздрави
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.09.12 08:47#6VejdiVejdiНовакРегистрация: 12.09.12Град: ОпакаОтговори: 1от: Падането насънИ на мен ми се случва даже много честичко ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest