Sanovnik.bg»Форум»Говорилник»Правене на магии

Правене на магии

  • 20.07.12 10:03#1TanqTanqНовакРегистрация: 31.05.12Град: ПловдивОтговори: 3Правене на магииИскам да попитам дали има някой, който е утвърден маг и може да ми помогне да се посветя в това изкуство?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.08.12 11:15#2мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Правене на магииТова изкуство не става току така. Първо има доста различни етапи на който трябва да се отдадеш доста си пропуснал. Досега вече трябваше да си напреднал и сам да се усъваршнестваш. Това не е шега работа ако си вреш носа там където не трябва така можеш жестоко да си изпатиш че няма да разбереш откъде ти е дошло и най вече НЯМА ОПРАВЯНЕ така че доста добре си помисли точно какво искаш и първо преди да се спреш на някого доста подробно го проучи да не станеш пък и опитно зайче от където също няма излизане.След като досега не си намерил няма и да намериш. А и не ти и трябва. Първото което трябва да направиш за да се увериш точно какво искаш е да прочетеш доста огромно количество литература там има всичко написано- Изобщо не търси от тук помощ от който и да било. ПОВЯРВАЙ ТОВА НЕ Е ШЕГА РАБОТА НЕЗНАЕШ С КАКВО СЕ ЗАХВАЩАШ И НАИСТИНА И ВЕДНАГА ВЗЕМИ И ПРОЧЕТИ КОЛКОТО СЕ МОЖЕ ПОВЕЧЕ ЗА ТВОЕ ДОБРО Е ЧЕТИ И ЧЕТИ
    УСПЕХ
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.08.12 09:31#3TanqTanqНовакРегистрация: 31.05.12Град: ПловдивОтговори: 3от: Правене на магииБлагодаря ти аз доста чета но не мога да разбера всичко ОтговорОтговор с цитат
  • 08.08.12 06:41#4TeodorraTeodorraНовакРегистрация: 08.08.12Град: ПловдивОтговори: 4от: Правене на магииПо- добре не се занимавай с такива неща. Обикновено хората, които разбират, така съм чувала, имат усещане, 6то чувство, силна интуиция и имат връзка с природата и елементите. А ти, по- добре не се занимавай с магия, защото всичко ще се върне при теб ОтговорОтговор с цитат
  • 10.08.12 12:18#5TanqTanqНовакРегистрация: 31.05.12Град: ПловдивОтговори: 3от: Правене на магииБлагодаря ти но все пак не ме познаваш ОтговорОтговор с цитат
  • 17.09.12 08:31#6SunnySunnyНовакРегистрация: 18.08.12Град: СофияОтговори: 15от: Правене на магии и аз искам да се занимавам с магия но според някои хора това е опасно но на мен не ми пука от рискът който предприемам защото аз искам да помагам на хората ако иска някой да ме критикува да си мълчи живота е мой и аз решавам какво е добро за него и какво не   ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest