Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Бившето ми гадже

Бившето ми гадже

  • 18.07.12 08:15#1ЕvaЕvaНовакРегистрация: 18.07.12Град: ПавликениОтговори: 1Бившето ми гаджеЗдравейте!
    Скоро сънувах един интересен (за мен и надявам се за вас)сън. :y: Всичко започна на едни стъпала. Там стоеше бившето ми гадже.Отидох при него и започнахме да си говорим.След няколко минути той бързо се наведе към мен и ме целуна! Аз не го харесвам откакто късахме. Целувката беше неочаквана,топла,възбуждаща... :blush: :love: И ми хареса! Аз даже леко мразех бившето ми гадже,но тази целувка така ме завладя, че след целувката ми се виеше леко свят и започнах настойчиво да ог целувам по врата.и тогава сънят ми свърши.. Много ми хареса и не мога да спра да мисля за съня и целувката.

    Та, споделявам този сън с вас, защото си умирам от любопитство какво означава той. Моля,помогнете ми да го разтълкувам!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 31.07.12 01:55#2albenaalbenaНовакРегистрация: 31.07.12Град: -Отговори: 11от: Бившето ми гаджеЗдравей. Както каза, че не харесваш бившето ти гадже, а е всъщност обратното. Просто не си забелязала себе си, че ти си падаш по него. Целувката те кара да замислиш, какво си пропуснала с него. ОтговорОтговор с цитат
  • 22.09.12 10:12#3ЕvaЕvaНовакРегистрация: 18.07.12Град: ПавликениОтговори: 1от: Бившето ми гаджеСигурно.... ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest