Сън.. (sun)

  • 06.07.12 05:31#1ТeddiТeddiНовакРегистрация: 19.08.11Град: -Отговори: 89Сън.. (sun)Не съм сигурна дали темата е за тук, но не окрих категория "Сънища", каквато според мен трябва да има, защото много от форума пишат за свои сънища.. Ее, хайде, да започваме..:

    Една нощ сънувах няколко сънища.. Всички от тях имаха различен сюжет, но като цяло показваха едно и също - във всички от тях плувах.. В единия сън бях в басейн.. В Съновник пишеше "Плуваш ли в басейн, значи около теб има хора, които ти завиждат и неприятели.." Бях във водата с две познати момичета, но си спомням само едното.. Таа, както казвах, аз плувах с глава над водата, но не можех да си отворя очите. Пробвах и пробвах, но все не успявах.. Един път успях да ги отворя, но само за част от секундата и като че ли ме болеше или по-точно пареше.. Затова ги затворих.. Иначе се чувстах страхотно.. Това значи ли, че имам неприятели и хора, които ми завиждат, а аз обаче не мога да си "отворя очите", т.е. няма да разбера лесно за това, че са недоброжелатели..?! А в друг от сънищата (той беше май последния ) бях с дв непознати момчета, които имах чувството, че познавам.. Бяхме заедно с още едно момиче (не помня кое) в някакво помещение, като заведение.. После бяхме на улица, която беше един вид наводнена, но не точно.. Просто имаше вода, в която може да се плува, ии за да отида до някого трябваше да плувам .. ии още..

    Извинете, малко е дългичко, но моля ви, изразете мнението си..моля.. Знам, че не е кой знае колко важно, ноо.. ^_^ THANK YOU..!! ^o^ :wink: :wink:

    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.07.12 09:57#2edno momi4e...edno momi4e...НовакРегистрация: 12.04.12Град: -Отговори: 54от: Сън.. (sun)според мен е вярно за недоброжелателите, но също така е възможно да ти си е ходило на море с 2 от твоите най-добри приятелки! Всичко е субективно, за едни плуването насън може да е подтикнато от факта, че им се е ходило на море, за други да е някаква ситуация, от която не могат да се измъкнат, т.е водата е нещо като проблем, който е надвиснал над главата на човека и му пречи да диша , сякаш се задушава, защото не знае как да се измъкне от гадната ситуация

    сори, че се правя на психолог, обичам да измислям такива неща ...[/i]  :y: :blush: :wink:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.07.12 01:04#3ТeddiТeddiНовакРегистрация: 19.08.11Град: -Отговори: 89от: Сън.. (sun) Оо, не се извинявай.. :wink: :wink: Аз даже мисля да ставам психолог.. Лелее, много си приличаме, и аз обичам да измислям такива неща.. Само да кажа, тези две момичета не са ми най - добри приятелки.. Даже само се познаваме, един вид.. Но права си, наистина много ми се ходи на басейн.. Даже планувам да ходя утре.. :wink: ОтговорОтговор с цитат
  • 22.07.12 08:23#4Nikoleta Nikoleta НовакРегистрация: 22.07.12Град: БургасОтговори: 1от: Сън.. (sun)A аз мисля, че тези момичета, с които си била на басейна са ти неприятелките! ОтговорОтговор с цитат
  • 23.07.12 10:05#5ТeddiТeddiНовакРегистрация: 19.08.11Град: -Отговори: 89от: Сън.. (sun)Ами едната е по-голяма (с 3-4 години) и я познавам, но само това (еее... само се поздравяваме), а другата си я спомних (май).. Ако е същата, значи е по-малка от мен (пак с 3-4 години, даже с 4-5), но с нея сме, така да се каже, приятелки, т.е. с нея съм излизала (много пъти сме я взимали с нас, когато излизаме ние...).. Те не са ми неприятели.. :wink: :wink: ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest