Sanovnik.bg»Форум»Мистика и Езотерика»Духове и чуждо присъствие

Духове и чуждо присъствие

  • 30.06.12 11:51#1PetarPetarНовакРегистрация: 30.06.12Град: Горна ОряховицаОтговори: 1Духове и чуждо присъствиеЗдравейте! Реших да направя тази тема,за да видя дали някои има моя проблем и ако да, как се е справил с него. Значи когато отида в апартамента на покойната ми баба имам чувството че има някакво присъствие. Опитвах да си мисля за друго,но това е постоянно усещане.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.07.12 09:14#2ТeddiТeddiНовакРегистрация: 19.08.11Град: -Отговори: 89от: Духове и чуждо присъствиеЕе, хайде пак за тези духове.. Значи, провери признаци за духове (в Съновник, разбира се).. Ако има такива признаци, значи има дух.. За по - сигурно има друг начин да разбереш дали има дух, но ти не спиш в къщата, нали..?? Ако е така, няма как да стане.. Придържай се към признаците.. :wink: :wink: ОтговорОтговор с цитат
  • 12.07.12 10:47#3мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Духове и чуждо присъствиеНяма от какво да се тревожиш
    то просто се случва ако те е страх не обръщай внимание все едно не ги виждаш. Просто си на малко по високо ниво от всички останали. Не е нещо което да те притеснява да бреме е но товае. Тук имаше едно момче което се занимава с това но не мога сега да му открия линка да ти го изпратя пиши ако искаш.
    С поздрав
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.07.12 03:25#4ExecuteExecuteНовакРегистрация: 25.05.12Град: -Отговори: 23от: Духове и чуждо присъствиеАз мога да ти помогна ОтговорОтговор с цитат
  • 31.07.12 11:30#5TanqTanqНовакРегистрация: 31.05.12Град: ПловдивОтговори: 3от: Духове и чуждо присъствиенай-добре е да се опиташ да разбереш какво искат и се опиташ да им помогнеш. ОтговорОтговор с цитат
  • 04.08.12 11:03#6PetarPetarНовакРегистрация: 30.06.12Град: Горна ОряховицаОтговори: 1от: Духове и чуждо присъствиеБлагодаря Ви на всички за съветите!Сега като не го мисля и чувството е по-малко! ОтговорОтговор с цитат
  • 28.09.12 04:21#7kaloiankaloianНовакРегистрация: 18.03.11Град: ПлевенОтговори: 64от: Духове и чуждо присъствиеТи се радвай че още не ги виждаш и чуваш,какво те притеснява има такива работи навякъде около нас.ОтговорОтговор с цитат
  • 31.01.13 09:19#8Weird GirlWeird GirlНовакРегистрация: 31.01.13Град: -Отговори: 5от: Духове и чуждо присъствиеАз винаги усещам чуждо присъствие около себе си . Понякога дори е толкова силно , че все една се опитва да се свърже по някакъв начин с енергията ми или нещо подобно . Често пъти ми се е случвало да усетя чуждо присъствие и след това да усещам хиляди различни чувства с себе си все едно ме обливат .
    Вече като че ли започвам да свиквам с това , все пак "духовете" са навсякъде около нас или поне аз така си мисля .
    Да не вземете да ме помислите сега за луда
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest