Sanovnik.bg»Форум»Говорилник»Обичам го , но не знам дали ще ми отвърне със същото

Обичам го , но не знам дали ще ми отвърне със същото

  • 28.06.12 01:15#1veniveniНовакРегистрация: 26.06.12Град: -Отговори: 5Обичам го , но не знам дали ще ми отвърне със същотоЗдравейте,
    от 1 година си харесвам едно момче .. и не е просто увлечение .. засичала съм го 5-6 пъти ..
    Първият път когато го видях бяхме на общ купон .. още тогава го харесах , а и от това, което чух и той .. Но не сме в една компания и не знам как да му намекна, че изключително много го харесвам .. Всяко едно момче,което ме забива го свързвам автоматично с него и сякаш само той е правилния за мен ... А гордостта ми не ми позволява да му кажа за това !!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 29.06.12 04:16#2мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Обичам го , но не знам дали ще ми отвърне със същотоЗащо не се сприятелиш с някое момиче от неговата компания и така да се започне в една компания. Какво пък толкоз го мислиш.ОтговорОтговор с цитат
  • 03.07.12 11:03#3ТeddiТeddiНовакРегистрация: 19.08.11Град: -Отговори: 89от: Обичам го , но не знам дали ще ми отвърне със същотоХей хей, твоето не е нищо.. Имаше момче, което ми напомняше на един сладур от един филм и ми стана симпатичен (не беше кой знае какво всъщност :blush: ).. Обличаше се много добре.. Всеки ден, абсолютно всеки ден го виждах само по веднъш.. Даже не бяхме на училище един ден и пак го видях.. И да не излизах от класната стая все ставаше така, че ще го видя, а даже не беше на моя етаж.. Един път се блъснахме* (не точно, допряхме си раменете, но с блъскане)и също веднъж той мина много близко до мен, но по специален начин,.. не мога да го обясня.. Един ден не го видях нито веднъж.. Точно изезнах от училище след последния час (тръгнах да си ходя) и видях една моя братовчедка и приятелки.. ии се спрях да си поговорим.. После видях една приятелка, която живее при мен и хайе да си ходим заедно.. Ама пък те са се разбрали с още една приятелка (стана объркано), която също живее в нашата махала.. И хайде да я изчакамее.. И хоп..!! Изведнъж 360каратова усмивка, той мина през мен.. И така, докато не спря да ме привлича.. Сега даже не ми е толкова интересен, както преди.. Ее той и без това не знаеше, чев съществувам и беше 2 години по - голям от мен .. Все едно.. Не че се интересувам, но ако някой мисли, че това не е просто съвпадение.. да сподели.. :wink: :wink: thxОтговорОтговор с цитат
  • 04.07.12 02:38#4veniveniНовакРегистрация: 26.06.12Град: -Отговори: 5от: Обичам го , но не знам дали ще ми отвърне със същотоТой също е с 2 години по-голям от мен. Ние обаче се познаваме и от скоро започнах да го виждам малко по-често отколкото преди. Много е сладък и много свестно момче, може би затова го харесвам повече от всички други момчета, които ми обръщат внимание.ОтговорОтговор с цитат
  • 06.07.12 05:09#5ТeddiТeddiНовакРегистрация: 19.08.11Град: -Отговори: 89от: Обичам го , но не знам дали ще ми отвърне със същото :blush: :blush: Повярвай ми, моя не беше чак толкова свестен..!! T_T Но пък, хей, това е вече минало..!! Човек, много съм била .. "сляпа".. Всичките ми приятелки ми казваха "омг мноо е зле, човек, наистина"; "бягай от тука някав идиот..!!".. ее, наистина съм била много зле.. ее твоят сигурно е супер..!! Успех с него..!! ^_^ ^o^ :wink: :wink: ОтговорОтговор с цитат
  • 07.07.12 01:54#6veniveniНовакРегистрация: 26.06.12Град: -Отговори: 5от: Обичам го , но не знам дали ще ми отвърне със същотоВсе пак както казваш, минало е ! Иначе ти благодаря ! :wink: ОтговорОтговор с цитат
  • 08.07.12 08:59#7ТeddiТeddiНовакРегистрация: 19.08.11Град: -Отговори: 89от: Обичам го , но не знам дали ще ми отвърне със същотоМоля..!! :wink: :wink:
    Винаги съм насреща..!! ^o^
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.07.12 11:45#8МарияМарияНовакРегистрация: 08.07.12Град: КарнобатОтговори: 3от: Обичам го , но не знам дали ще ми отвърне със същотоНадявам се тогава да се получи нещо А аз никога нямам късмет. Толкова много труд влагам, за да ме хареса едно момче (по-скоро да го опозная), а и не съм много по разговорите и тогава се появява някоя моя приятелка и той се влюбва. Вече за не знам кой си път... :cry: ОтговорОтговор с цитат
  • 08.07.12 12:36#9veniveniНовакРегистрация: 26.06.12Град: -Отговори: 5от: Обичам го , но не знам дали ще ми отвърне със същотоТова е доста неприятно (както се казва - пази се от приятелки ) . Но пък нали знаеш надеждата умира последна :wink: , не спирай да опитваш. Аз не знам коя си харесва или дали си харесва някоя, нито пък сме в една компания, но все пак ... ОтговорОтговор с цитат
  • 08.07.12 01:53#10МарияМарияНовакРегистрация: 08.07.12Град: КарнобатОтговори: 3от: Обичам го , но не знам дали ще ми отвърне със същотоБлагодаря И понякога просто бих казала "Момчета". Пък и е вярно това, че се развиват по-бавно от момичетата Но се надявам в твоя случай нещата да потръгнат ОтговорОтговор с цитат
  • 08.07.12 11:56#11veniveniНовакРегистрация: 26.06.12Град: -Отговори: 5от: Обичам го , но не знам дали ще ми отвърне със същотоМного ти благодаря !! (bow) ОтговорОтговор с цитат
  • 09.07.12 02:21#12ТeddiТeddiНовакРегистрация: 19.08.11Град: -Отговори: 89от: Обичам го , но не знам дали ще ми отвърне със същотоwenchy, не се старай толкова.. Просто бъди себе си и се дръж естествено.. Аз съм неопитна и също не съм много разговорлива (става въпрос за нови хора, запознанства..).. Според мен не трябва да се правиш на такава, каквато не си.. После ще стане объркване.. Бъди себе си.. :wink: ОтговорОтговор с цитат
  • 12.07.12 10:29#13ТeddiТeddiНовакРегистрация: 19.08.11Град: -Отговори: 89от: Обичам го , но не знам дали ще ми отвърне със същотоАа, sun27, нали ти разказвах за моето момче.. Ее, днес бях на гости на моите любими братовчедки, а те живеят покрай нашия град (пътуват с автобус.. разбираш) и той живее там.. Бях там цял ден и го видях много пъти.. :love: :love: Още ми е симпатичен и пак се показаха усмивчици.. Преди всички ми казваха "много е зле" (и братовчедка ми също), а сега ми казва, че е бил много свестен и хубав.. :blush: Много яко се облича, като Drake (подобно).. Май добре съм си го харесала преди.. Гадното е, че днес изгорях и приличах на домат..Т_Т.. Все едно.. Казвам ти да не се отказваш лесно, ето че може да стане така, че пак да си го харесаш после.. :wink: :wink:


    :love: iiiiiiiiiiiii :love:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.07.12 12:58#14veniveniНовакРегистрация: 26.06.12Град: -Отговори: 5от: Обичам го , но не знам дали ще ми отвърне със същотоХехе , радвам се за теб ! :wink: Не се отказвам лесно , така че дано да се получи нещо ! :blush: А на теб ти желая успех ! ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest