Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сън в нощта срещу празник

Сън в нощта срещу празник

  • 25.06.12 04:14#1DanitoDanitoНовакРегистрация: 25.06.12Град: -Отговори: -Сън в нощта срещу празникЗдравейте,
    Искам да попитам какво означава, ако сънуваш в нощта срещу празник. В събота срещу неделя сънувах много странен сън. По принцип съм от хората, който много рядко сънуват и то в повечето пъти не помня какво съм сънувала....но този сън беше много ясен и веднага на сътринта след като се събудих започнах да търся информация, която да ми помогне да го разтълкувам. Сънувах, че съм на някакво събиране с мои приятели, говорехме си, смеехме се и нищо особено. Но изведнаж се появи някакъв млад мъж, много красив даже си спомням, че бях като омагиосана и само стоях и го гледах. Този мъж застана срещу мен, усмихна ми се и изчезна. Само това беше, а този мъж никога през живота си не съм го виждала нито познавам. Другото интересно което ми стана е че съм сънувала в нощта срещу Еньовден, а тови празник е свързан освен с билките, а и с любовта. Също така, в съня преди да се появи този мъж, си спомням че имаше акули. За акулата намерих какво означава ама този непознат мъж нямам представа от къде и защо се появи. Някои ако може да ми го разтълкува
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest