Карти таро

  • 21.06.12 10:18#1КамелияКамелияНовакРегистрация: 01.03.12Град: -Отговори: 2Карти тароЗдравейте!
    Тази нощ сънувах кръсницата ми, която почина преди 7 години да ми гледа на карти Таро. По принцип с нея бяхме много близки и не съм е сънувала от много време.

    Ако имате представа ,какво може да е значението на съня ми ще Ви бъда много благодарна ,ако го споделите с мен.
    Предварително Ви благодаря.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.06.12 08:31#2MorenaMorenaНовакРегистрация: 04.03.12Град: -Отговори: 117от: Карти тароСпоред мен трябва да се свържеш с нея.ОтговорОтговор с цитат
  • 29.06.12 10:31#3МимаМимаНовакРегистрация: 02.05.12Град: ПловдивОтговори: 16от: Карти тароА важното е какво точно ти е казала.ОтговорОтговор с цитат
  • 30.06.12 12:31#4КамелияКамелияНовакРегистрация: 01.03.12Град: -Отговори: 2от: Карти тароЗдравейте!
    Благодаря ви че сте ми писали.Към първият коментар по принцип знам че не е хубаво да се призовават или да се правят опити за свързване с мъртвите,а за вторият тя нищо не ми каза просто ми показа картите, а аз като погледнах в ръката си имах друго тесте карти ,които тя бутна от ръцете ми и постави нейните карти от които изведе напред две,които немойах да видя ясно.Тя ми посочи тези двете карти.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest