Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Един от странните ми сънища (формулиран като разказ)

Един от странните ми сънища (формулиран като разказ)

  • 20.06.12 12:46#1ЕлиЕлиНовакРегистрация: 20.06.12Град: -Отговори: 1Един от странните ми сънища (формулиран като разказ)Беше 15 септември. Не съм сигурна коя година...отидох в ново училище- доста объркано училище. Беше бяло, стените, таваните, подът беше неутрален. Нямаше цвят, вкус и атмосфера. Само бързащи ученици, които докато минаваха ме оглеждаха с любопитство. И какво толкова? Бях нова там. Строго училище, сериозни учители. Но единственото нещо, от което се притеснявах беше, как ще ме приемат от моя нов клас. Ето, че звънецът би. Аз не можах да намеря своята стая за часа и се загубих по етажите. Хубавото беше, че не бях сама, а имаше приятели до мен, които да ме изпратят. Ники, Ричард, Деян, Снежи и Ванеса. Ме знам защо точно те бяха дошли с мен. Обикаляхме и най-накрая намерихме стаята, на която пишеше "6 клас" но защо още 6-ти? Не бях удостоена с честта да получа отговори за всичките си въпроси. Сбогувах се с приятелите си и нахълтах в стаята с думите:
    - Извинете, госпожо. Мога ли да вляза в час?
    - Разбира се, сядай.-само, че за краткото време, в което бяха произнесени тези думи аз забелязах с ужас, как всички са се втренчили в мен и ме оглеждаха с недоумение. Защо? Бях нова- естествено това го преодолява всеки един ученик. Класа беше доста голям, но сякаш имаше повече момчета. В първия момент бях скована. После прескочих и се пренесох на футболно игрище. Аз се опитвах да взема топката на моя приятел, който беше с мен само за първия ден пт училището и нямаше да учи по-нататък. Тогава дочух някаква лека подигравка, че съм ритала като "селянка". Не знаех какво значи това, но помня, че бях скована и не можех да мърдам и ритам добре. Не си спомням повече, освен, че имаше едно момче, което май ме хареса. Знам много добре кое е било, защото съм му фенка. Само, че беше на същата възраст като мен, а в реалния живот е по-голям с две или три години. Междудругото аз съм на 13. искам да разбера какво означава, много е важно. Мерси!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 23.06.12 01:06#2АндалусияАндалусияНовакРегистрация: 17.01.12Град: ВарнаОтговори: 5от: Един от странните ми сънища (формулиран като разказ)Ще те разочаровам, но сънят ти не е нищо особено, не се впягай и не го мисли толкова. Просто се чувстваш недооценена, страхуваш се как те приемат околните, какво впечатление създаваш, не искаш да бъдеш объркана и това да си проличи.В реалността криеш истинската си съшност и навлизаш в пубертета,съветът ми е-просто се успокой, никой н еочаква от теб чудеса, бъди каквато си, успех !ОтговорОтговор с цитат
  • 24.06.12 03:08#3ЕлиЕлиНовакРегистрация: 20.06.12Град: -Отговори: 1от: Един от странните ми сънища (формулиран като разказ)Благодаря ти за споделеното мнение! Камък ми падна от сърцето, успя да ме успокоиш.. Това, което ти каза е вярно и до най-малката подробност.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest