Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувах момчето, което харесвам и още нещо..

Сънувах момчето, което харесвам и още нещо..

  • 10.06.12 01:39#1desi_887desi_887НовакРегистрация: 23.09.11Град: -Отговори: 8Сънувах момчето, което харесвам и още нещо.. Сънувах, че баба ми и баща ми .. и майка ми (мисля) са започнали да правят кексчета (такива мъфини) , защото аз много исках .. Странното беше, че го правеха на улицата .. фурната беше там и пекоха на шосето до тротоара .. бяхме с най-добрата ми приятелка (с която се познаваме още от бебета) бяхме и си говорихме и гледахме .. аз бях държала някакво кексче .. защото давах там някакви идеи .. за фунийките.Също така смешното беше, че слагаха палачинки в фунийките и ставаха големи хубави мъфини .. и така аз държах нещо с лявата си ръка и изведнъж виждам момчето, което харесвам с неговият приятел (по който също малко си падам ;дд) да минават покрай нас .. и видях, че той гледаше към нас .. аз бях погледнала към него и направих две бързи крачки напред (винаги го правя когато го видя) ... може ли да попитам какво значи това?Търсех в съновника, но не открих нищо такова .. ще се радвам, ако темата ми бъде одобрена бързо и да ми отговорите ..
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.06.12 10:49#2ПавлинаПавлинаНовакРегистрация: 13.05.12Град: РаковскиОтговори: 7от: Сънувах момчето, което харесвам и още нещо.. Готвене или да готвиш, означава, че ще ти/ви (защото вашите са готвили) дойдат гости
    Ако видиш на сън приятел (т.е. приятелката ти) предвещава също така и приятни срещи и добри новини...
    Ако сънувате любимия си човек, това означава удовлетворение от Вашето сегашно обкръжение. ИЛИ Ако сънуваш, че си влюбен, това е знак, че и в реалния живот изпитваш силни чувства, доволен и щастлив си от живота си в момента. От друга страна, този сън може да означава и че не получаваш достатъчно любов във всекидневния си живот.
    Това открих
    ОтговорОтговор с цитат
  • 18.06.12 09:04#3ТeddiТeddiНовакРегистрация: 19.08.11Град: -Отговори: 89от: Сънувах момчето, което харесвам и още нещо.. Той намигна ли ти, нещо..?? Или просто отмина, гледайки към теб?? Иначе мисля като prana.. ОтговорОтговор с цитат
  • 19.06.12 08:01#4desi_887desi_887НовакРегистрация: 23.09.11Град: -Отговори: 8от: Сънувах момчето, което харесвам и още нещо.. Не само гледаше към мен .. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest