Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувах дата и надгробни плочи

Сънувах дата и надгробни плочи

  • 07.06.12 11:07#1BoryanaBoryanaНовакРегистрация: 08.04.12Град: СофияОтговори: 19Сънувах дата и надгробни плочиПреди няколко дни сънувах пореден кошмар, който ме събуди със сърцебиене.... Сънувах две надгробни плочи. Едната бяла, другата черна. Бялата принадлежеше на Ванга (?!), а на черната имаше три снимки, но така и не разбрах кои са хората на тях. След това ми се появи от някъде написано с моя почерк датата 08.08. и за капак сънувах вик на кукумявка(три пъти)... На следващата нощ сънувах бяло стълбище и синеока червенокоса жена, която ми се усмихва (в съня ми беше майката на приятеля ми, но тя не изглежда така в действителност).. След това сняг полуразтопен и някакво дете, което ме спъна... И след като получих своя капан за сънища, вече не помня какво съм сънувала.. Някой може ли да обясни, моля, в общи линии какво би трябвало да означават тези неща.
    Благодаря предварително!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.06.12 03:12#2АлексАлексНовакРегистрация: 11.10.11Град: ВарнаОтговори: 112от: Сънувах дата и надгробни плочи Здравей!Аз веднъж сънувах, че съм в къщата на починалата ми баба с живата ми баба.Аз бях болна и живата ми баба се грижеше за мен.После разбрах, че баща ми е починал.И то през нощта, имаше буря.След това видях гробище и една надгробна плоча, на която пишеше датата 6 ноември.Чух и крясък на кукумявка, даже беше толкова реален, че в съня ми се запитах дали пък не е сън, а истина тоя крясък. Този сън го бях сънувала, когато баща ми на следващия ден трябваше да пътува по спешност.Както и да е.
    Според мен твоят сън може да значи нещо лошо, но естествено не е задължително - нали сънищата не се тълкуват буквално. За кукумявката знам, че когато я сънуваш, това вещае болести и проблеми.Но аз съм сънувала много пъти кукумявка и засега всичко ми е ок, както и на близките ми (да чукам на дърво! ) Не се плаши, защото ако вземеш много да се страхуваш, можеш да предизвикаш нещо лошо наистина!!!!Успех! :y:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.06.12 09:34#3BoryanaBoryanaНовакРегистрация: 08.04.12Град: СофияОтговори: 19от: Сънувах дата и надгробни плочиАми за втори път сънувам вик на кукумявка и се шашнах много като го сънувах за пръв път, но нищо особено не стана след това... А пък блокът на родителите ми, където живеех до преди време, се обитаваше от семейство кукумявки и всяка нощ си ги чувахме.. Та си мислех дали не ми липсват, че сега живея в доста по-оживен район и няма такива животни тук но датата определено ме озадачи.. Иначе като цяло проблемите са си налице доста преди да сънувам това... Благодаря за отговора и успех и на теб :wink: ОтговорОтговор с цитат
  • 08.06.12 11:25#4АлексАлексНовакРегистрация: 11.10.11Град: ВарнаОтговори: 112от: Сънувах дата и надгробни плочиНяма за какво!!! При нас през пролетта и есента (за лятото не знам, защото не съм в града) от време на време кряска кукумявка, аз малко се плаша, но предотвратявам лошото с едно просто хвърляне на хляб.Вземаш парче хляб и го хвърляш навън с думите: "Вземи това, за което си дошла и се махай."Това е ако те притесняват кукумявките.Аз съм го правила и след като хвърля хляба, спират да кряскат.Не знам дали е случайност или наистина има нещо, което ги спира, но при мен действа.Дано и при теб да подейства!!! ОтговорОтговор с цитат
  • 08.06.12 11:15#5BoryanaBoryanaНовакРегистрация: 08.04.12Град: СофияОтговори: 19от: Сънувах дата и надгробни плочиСледващият път като я чуя, ще и дам хляб и да се спасява ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest