Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Предишната вечер сънувах нещо странно

Предишната вечер сънувах нещо странно

  • 07.06.12 12:47#1IvoIvoНовакРегистрация: 28.08.11Град: -Отговори: 4Предишната вечер сънувах нещо странноПредишната вечер сънувах нещо странно (поне за мен). Преди 2 месеца се запознах с 1 момиче в САЩ. Излизахме за около месец, но понеже аз трябваше да се връщам към България се получи малко конфузно, но как да е. Пишем си от време на време. Предишната вечер сънувах, че тя ми е дошла на гости в България. Щеше да остава уж само седмица, но остана 1 месец. По принцип не се захласвам до такава степен да сънувам момичета, които харесвам и се чудя какво ли е тълкованието.

    Вероятно знам повечето отговори, но все пак бих искал да чуя.

    Благодаря ви.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.06.12 09:40#2BoryanaBoryanaНовакРегистрация: 08.04.12Град: СофияОтговори: 19от: Предишната вечер сънувах нещо странноНай-вероятно е резултат от комуникацията ти с това момиче и да няма определена символика Можеше да обърнеш внимание на детайли от съня като жестове, които е направила или неща които е имало наоколо, може би цвят на дреха или преобладаващ цвят в съня, тогава може би и да има някакво послание.. ОтговорОтговор с цитат
  • 08.06.12 12:40#3IvoIvoНовакРегистрация: 28.08.11Град: -Отговори: 4от: Предишната вечер сънувах нещо странноАми бяхме пред хотел в родния ми град. Носеше бяло яке, въпреки, че беше лято. Усмихваше се и държеше ръката ми.ОтговорОтговор с цитат
  • 08.06.12 08:35#4BoryanaBoryanaНовакРегистрация: 08.04.12Град: СофияОтговори: 19от: Предишната вечер сънувах нещо странноНа някои хора усмихнатата жена в съня не носи нищо добро... но според мен като цяло сънят ти е отражение на комуникацията ти, така че спокойно пък кой знае може и да установиш, че си влюбен :love: ОтговорОтговор с цитат
  • 08.06.12 09:23#5IvoIvoНовакРегистрация: 28.08.11Град: -Отговори: 4от: Предишната вечер сънувах нещо странноХахаха Горко ми ако това се случи. Благодаря много.ОтговорОтговор с цитат
  • 09.06.12 12:36#6Georgi Georgi НовакРегистрация: 28.05.12Град: -Отговори: 10от: Предишната вечер сънувах нещо странноСпоред мен палмата която си посял ще увяхнеОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest