Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувах ,че мъжът ми повръща

Сънувах ,че мъжът ми повръща

  • 06.06.12 08:35#1силвиясилвияНовакРегистрация: 20.05.12Град: -Отговори: 18Сънувах ,че мъжът ми повръщаСънувах че сме се събрали цялото семейство да празнуваме нещо у майка ми.Масите бяха пълни,а ние със майка ми сновяхме насам натам да слагаме още приготвена храна.Аз бях омесила тесто да правя баница.Майка ми ме разубеждаваше да не я правя,а чичо ми искаше да гледа как ще я правя.Докато се чудехме какво да правим,мъжът ми хукна надолу по стълбите давейки се нещо.Аз се затичах след него и го попитах - Какво ти е ? А той ми отговори ,че имал храчки.Погледнах на земята до краката му беше повърнал.Обърна се и излезе през вратата ,а аз го виках по име.Толкова се изплаших за него,че се събудих от напрежение.

    Някой може ли да ми каже какво означава този сън.Много се притеснявам за мъжа ми.Да не би да е свързано нещо със здравето му.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.06.12 09:34#2КристинаКристинаНовакРегистрация: 25.05.12Град: Стара ЗагораОтговори: 20от: Сънувах ,че мъжът ми повръщаСпоред мен сънят ти е хубав. Празника означава нещо хубао, което предстои, освен това ако има много хора това означава, че си човек, който се раздава за другите. Храната символизира всъщност "духовната храна", можеби означава, че се подготвяш за духовно израстване.
    Това със съпруга ти- явно съпругът ти в сънищата е някакъв архетип или символ за дадени качества които притежава, ти самата трябва да видиш и да разбереш какво е за теб самата съпруга ти. Но в общи линии повръщането означава, че се опитваш да изразиш нещо, да кажеш нещо, което не ти харесва, че има нещо което те дразни (храчките).А слизането по стълбите означава слизане към теб самата, поглед навътре в личността.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.06.12 07:53#3силвиясилвияНовакРегистрация: 20.05.12Град: -Отговори: 18от: Сънувах ,че мъжът ми повръщаМного благодаря за тълкуванието.
    Аз обаче продължавам да сънувам сънища със подобен сюжет.Във неделя вечерта сънувах ,че съм във една сладкарница и си купувам огромни бонбони.Един човек се опита да ме пререди и доста поспорих със него.
    Снощи пък сънувах,че имам рожден ден.Имах много гости.Пак имаше много храна.Аз приготвях,сервирах и така нататък.Изведнъж ми казаха,че е дошла да ми честити една възрастна жена,която във съня си познавах,но във реалния живот не познавам такава личност.Аз много и се зарадвах,тя на мен също.Прегръщаше ме ,целуваше ме и ми изказваше пожелания.След това се събудих.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.06.12 11:41#4КристинаКристинаНовакРегистрация: 25.05.12Град: Стара ЗагораОтговори: 20от: Сънувах ,че мъжът ми повръщаРожденният ти ден символизира раждането на едно ново "аз",празник на новата личност в теб. Старата жена символизира емоционалност. Имаш нужда от повече емоционалност или в момента си по-емоционална.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest