Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънят ми ме плаши...

Сънят ми ме плаши...

  • 05.06.12 04:10#1MariaMariaНовакРегистрация: 05.06.12Град: ЯмболОтговори: 2Сънят ми ме плаши...Миналата вечер сънувах нещо, което ме накара да треперя още до сега... не че преди не съм имала и по-старшни сънища, но този беше по-скоро зловещ. Живях сама в къща, с приятеля ми бяхме седнали на стълбите и той ме беше прегърнал. До нас се приближиха банда момчета и ме питаха дали ще влизам в къщата, при което аз отговорих не. След малко се запътих към вратата за да си взема нещо отвътре, и видях, че къщата ми гори...

    Успях да загася пожара лесно, след което влязох в стаята за да си събера нещата. всичко беше някак черно и зловещо, погледнах към пода и видах наскоро починалото си зайче,в клетката си и лежеше точно така,както когато го намерих умряло преди 3-4 дни...отново беше мъртво. Обърнах си погледа на другата страна и видях рижавият ми котарак, който беше блъснат от кола преди месец, лежеше неподвижно и с разбита муцунка,както и в действителност го видях за последно. Извиках приятеля ми и го накарах да махне животните от стаята, но те изведнъж сякаш възкръснаха... даже изглеждаха по-малки, но не бяха живи-мърдаха, скачаха,движеха се, но телата им бяха все така студени. Изпитах ужас и исках да се махна оттам,но нещо не ми даваше сили да го направя.

    Може и да не звучи кой знае колко зловещо или ужасно, но се събудих в пот и треперех... още ме е страх и не мога да разтълкувам съня си... Моля ви, ако някой може да ми помогне, ще съм му много благодарна!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.06.12 07:10#2АлексАлексНовакРегистрация: 11.10.11Град: ВарнаОтговори: 112от: Сънят ми ме плаши...Според мен обяснението е само едно: мъчно ти е за котарака и за зайчето ти и тъй като още не си успяла да преодолееш загубата им, сънуваш смъртта им отново. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest