Sanovnik.bg»Форум»Паранормални явления и способности»Има ли някой същите преживявания и обяснение

Има ли някой същите преживявания и обяснение

  • 03.06.12 10:43#1Мария Мария НовакРегистрация: 03.06.12Град: АсеновградОтговори: -Има ли някой същите преживявания и обяснениеКогато бях на 7 год., леля ми си счупи гръбнака и се бяхме събрали в къщата да чакаме нейната смърт и една нощ след като бяхме заспали, чух я да вика сина си.

    Събудих се и събудих и съпругата му, която спеше до мен. Тя събуди всички в къщата, баба ми се разплака и след това вече смътно си спомням и самото погребение. По детски всичко бях забравила, но години по-късно започнах да чета езотерична литература и в един момент се сетих за преживяването си от дете. Сега вече обръщам внимание на всичко, което ми се случва и от време на време усещам недоброжелателно присъствие, което ме плаши.

    Една нощ малко преди да заспя усетих нещо и докато успея да реагирам към лицето ми се приближи друго лице-страшно, изкривено и гротеско. Дълго време не можах да заспя. А последното, което ми се случи, беше сън, но съм убедена, че е и преживяване. Сънувах, че къщата в която живея е мрачна и разхвърляна, като преди пренасяне и там усетих майка си /покойница вече/, трябваше да умра и тя да ме вземе.З а целта трябваше да изпия някакви хапчета, и така да умра, но след като те не подействаха, майка ми ме накара да се кача в нещо като вагон от увеселително влакче и потеглихме през някакъв тунел. Наоколо беше много мрачно и неприветливо, но в един момент видяхме отпред светлина и разбрах, че пристигаме и тогава казах "искам да живея"и така се събудих. Приятеля ми беше уплашен, че почти не съм дишала и не се събуждах.

    Сега вече не мога да си обясня, дали просто още не ми е дошло времето, или четейки и обучвайки се съм достигнала до друго ниво.

    Ще съм благодарна, ако някой може да ми даде някакъв отговор.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 03.06.12 06:41#2ExecuteExecuteНовакРегистрация: 25.05.12Град: -Отговори: 23от: Има ли някой същите преживявания и обяснениеЩе ти помогна намери ме на скайп crayzi.boy15 ОтговорОтговор с цитат
  • 04.06.12 12:15#3ДесиДесиНовакРегистрация: 03.06.12Град: СофияОтговори: 15от: Има ли някой същите преживявания и обяснениеСтрашничко...
    Чувала съм, че ако починал човек/близък те вика да тръгваш с него насън, не трябва да се съгласяваш, а да го отклониш деликатно.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 21.06.12 09:19#4МимаМимаНовакРегистрация: 02.05.12Град: ПловдивОтговори: 16от: Има ли някой същите преживявания и обяснениеЗапали свещичка в църквата. Моли се преди лягане за закрила и не се сугестирай много много. Силата е в теб. Ти имаш право на избор винаги и във всяка ситуация.ОтговорОтговор с цитат
  • 02.03.13 05:35#5НияНияНовакРегистрация: 26.02.13Град: -Отговори: 11от: Има ли някой същите преживявания и обяснениеСигурно е за добро.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest