Sanovnik.bg»Форум»Поверия и Суеверия»Човек да почине на празник

Човек да почине на празник

  • 03.06.12 02:04#1ДесиДесиНовакРегистрация: 03.06.12Град: СофияОтговори: 15Човек да почине на празникДядо почина на 25.03.2012 г. :cry: Това е Благовещение.

    Чух, че било хубаво човек да почине на празник. Някой може ли да ми обясни защо казват така и какво му е хубавото?

    Благодаря.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.06.12 07:13#2juliejulieНовакРегистрация: 12.08.11Град: -Отговори: 6от: Човек да почине на празникздравей, съжалявам за дядо ти, знам какво е. и моят баща почина на Благовещение, но 2000г. аз също не знам какво значи, от теб разбирам, че значи нещо, може ли някой запознат да обясни? баба ми пък почина миналата година на Еньовден. мислила съм си, че може и да значи нещо, но не знаех, че е така.ОтговорОтговор с цитат
  • 05.06.12 11:54#3Марио НиколовМарио НиколовНовакРегистрация: Град: -Отговори: 1от: Човек да почине на празник....Maika mi po4ina na Koleda....ne vqrvam da ima zna4enie dali e praznik ili ne...ako si bil s dobra dusha shte praznuvash ako ne...ne!ОтговорОтговор с цитат
  • 06.06.12 06:53#4ДесиДесиНовакРегистрация: 03.06.12Град: СофияОтговори: 15от: Човек да почине на празникjulie :здравей, съжалявам за дядо ти, знам какво е. и моят баща почина на Благовещение, но 2000г. аз също не знам какво значи, от теб разбирам, че значи нещо, може ли някой запознат да обясни? баба ми пък почина миналата година на Еньовден. мислила съм си, че може и да значи нещо, но не знаех, че е така.

    Казват, че било хубаво да се случи на празник, но не знам защо... Някой, ако знае, моля да обясни :cry:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.06.12 03:19#5АлексАлексНовакРегистрация: 11.10.11Град: ВарнаОтговори: 112от: Човек да почине на празникАми не знам дали е хубаво или не човек да почине на празник, но моята баба почина на Св.Мина през 2008г.Аз не виждам разлика кога си починал - все е много тежко за близките.... ОтговорОтговор с цитат
  • 22.06.12 11:42#6ДесиДесиНовакРегистрация: 03.06.12Град: СофияОтговори: 15от: Човек да почине на празникДа, определено е така... :cry: ОтговорОтговор с цитат
  • 10.01.13 02:21#7христинахристинаНовакРегистрация: 10.01.13Град: ВарнаОтговори: 2от: Човек да почине на празникВиж моята баба също почина на голяма богородица казаха ми че щом на такъв голям празник си е заминала значи е била мн добър човек затова мога да ти кажа че и с твоя дядо е така и той е бил човек с голяма и добра душаОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest