Sanovnik.bg»Форум»Говорилник»Историята от така наречената промяна

Историята от така наречената промяна

  • 01.06.12 07:25#1TainaTainaНовакРегистрация: 21.05.12Град: СофияОтговори: 5Историята от така наречената промяна Сега ще ви разкажа част от живота ми ( преди и след промяната)
    Преди бях в постоянна малка депресия , училището беше ад за мен , бях предадена от най - добрите ми приятели , семейството ми не беше от най - хармоничните семейства ....
    НО СЛЕД ПРОМЯНАТАА
    аз се влюбих в живота няма по хубаво нещо оттова ....Сега всяка сутрин ставам от леглото щастлива и си лягам щастлива ... Усмихната съм , щастлива съм , радостна съм от може би незначителни неща ,но все пак ме поддържат щастлива .... , отворена съм към света не ме е страх да рискувам НЕ СПИРАМ ДА ВЯРВАМ В доброто , любовта , щастието в МЕЧТИТЕ Имам списък с мечти и вече някои от мечтите ми се сбъднаха
    Е понякога съм разочарована Но си повтарям
    сетът е хубав светът е чудесен
    светът има нужда от моята песен
    иии ставам пак щастлива изпълнена с НАДЕЖДА :love:
    така че ще видам съвет : НЕ СПИРАЙТЕ ДА ВЯРВАТЕ ,БЛАГОДАРЕТЕ , ПРОСТЕТЕ И НАЙ - ВАЖНОТО - ОБИЧАЙТЕ :love: :love: :love: :love:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.07.12 05:42#2ТeddiТeddiНовакРегистрация: 19.08.11Град: -Отговори: 89от: Историята от така наречената промяна И..?! Браво на теб, но поне да беше написала повода, причината за твоята промяна.. как се промени.... ОтговорОтговор с цитат
  • 08.08.12 12:33#3TainaTainaНовакРегистрация: 21.05.12Град: СофияОтговори: 5от: Историята от така наречената промяна промених се като гледах едно нещо като филм ....
    промених се заради този филм , вдъхна ми буквално живот ...
    просто преди да поопадна на този филм животът беше ад за мен
    но сега не е така
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest