Sanovnik.bg»Форум»Мистика и Езотерика»Страх ме е донякъде да призовавам богове

Страх ме е донякъде да призовавам богове

  • 31.05.12 07:44#1TanqTanqНовакРегистрация: 31.05.12Град: ПловдивОтговори: 3Страх ме е донякъде да призовавам боговеОт доста време се занимавам с магия, но не мога да се справя сама и наистина се нуждая от помощ. Чета доста и съм упорита, но ме е страх донякъде да призовавам богове. запознах се с едни хора които ми казват, че моите разбирания са ми гешни.Искам да помоля ако някои маг може да ми помогне нека да ми пише.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 03.06.12 06:37#2ExecuteExecuteНовакРегистрация: 25.05.12Град: -Отговори: 23от: Страх ме е донякъде да призовавам боговеТаня ти ли си ?
    Ако си ти тук няма да намериш маг и това което искаш да призовеш е 17 херцог на ада който щи унищожи животчето
    не вярвам някой д аиска да ти помогне за това
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.06.12 05:38#3SomebodySomebodyНовакРегистрация: 19.07.11Град: -Отговори: 5от: Страх ме е донякъде да призовавам боговеМагиите не са хубави неща, по-добре не се занимавай! И въпреки че съм атеист бог да призоваваш? Според мен с тези неща шега не бива! ОтговорОтговор с цитат
  • 21.06.12 09:49#4МимаМимаНовакРегистрация: 02.05.12Град: ПловдивОтговори: 16от: Страх ме е донякъде да призовавам боговеТова са много опасни занимания - не знаеш какви сили ще отключиш. Имах приятелка която си разби здравето защото се опитваще да лекува а не можеше да се отърси от болежките на пациентите си. Изучавай различни направления, повдигни личната си сила със спорт и здравословна храна / прочети последната книга на Вадим Зеланд, а може и всичките/ намери си учител. Не вярвай на филмите.ОтговорОтговор с цитат
  • 28.06.12 05:51#5БарниБарниНовакРегистрация: 19.03.12Град: ВарнаОтговори: 102от: Страх ме е донякъде да призовавам боговеЗависи за какво ползваш тези "магии".Разбирасе ако намериш добър ментор предполагам всичко ще е наредОтговорОтговор с цитат
  • 03.07.12 10:34#6ТeddiТeddiНовакРегистрация: 19.08.11Град: -Отговори: 89от: Страх ме е донякъде да призовавам боговеОБМ има и бели магии.. А и не се знае какво може да стане.. И мен щеше да ме е страх, но ако е за добро.. Но това наистина може да бъде изключително опасно.. Ако не е нещо мегаважно, недей да правиш нищо.. Просто съвет.. :wink: :wink: Не бее.. Всъщност и на мен са ми хрумвасли щури идеи от този тип като твоя, но ме беше страх, като например да разбера дали има дух в къщата ми.. Казах си "Какво пък.. Така поне ще знам, но пък ако има..." ии... ме хвана страх.. Не съм пробвала, но много ми се иска да направя някои други неща, от които ме е страх(това специално не чак толкова ).. :wink: :wink: ОтговорОтговор с цитат
  • 05.07.12 05:06#7ExecuteExecuteНовакРегистрация: 25.05.12Град: -Отговори: 23от: Страх ме е донякъде да призовавам боговеАми незнам ,но да призовеш ботис 17 херцог на ада не е много хубаво май ?ОтговорОтговор с цитат
  • 24.07.12 09:44#8mymyНовакРегистрация: 24.07.12Град: ВарнаОтговори: 8от: Страх ме е донякъде да призовавам боговеВиж, това,че те е страх според мен значи, че не чувстваш напълно готова.
    Недей действа на своя глава, понеже можеш да си изпатиш много. Не знаеш какво можеш да призовеш и най-лошото- дали ще можеш да го върнеш.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.09.12 05:28#9Денимира АнгеловаДенимира АнгеловаНовакРегистрация: 20.08.12Град: -Отговори: 38от: Страх ме е донякъде да призовавам боговеМи тогава не призовавай богове... ОтговорОтговор с цитат
  • 13.09.12 04:46#10SunnySunnyНовакРегистрация: 18.08.12Град: СофияОтговори: 15от: Страх ме е донякъде да призовавам боговеи аз искам да се науча на подобни неща но не познавам хора които се занимават със подобни неща ако има някой който се занимава да пише на лс :cry: ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest