Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Умрялият ми дядо ми се яви насън

Умрялият ми дядо ми се яви насън

  • 28.05.12 11:09#1NicoleNicoleНовакРегистрация: 28.05.12Град: -Отговори: 1Умрялият ми дядо ми се яви насънЗдравейте днес сънувах много странен сън и се събудих цялата облята в сълзи, така че ще ви бъда много благодарна ако някой ми обясни какво всъщност означава това.

    Починалия ми преди няколко месеца дядо ми се яви на сън. Един ден преди да почине той беше отишъл при баба ми и си тръгна без да се обръща повече назад, това бяха последните ни спомени от него.

    В съня ми все едно бяхме върнали времето назад в момента в който той искаше да си тръгне и сякаш всички знаехме че ако той си тръгне, ще почине освен самия той.

    Той поседя малко при нас и изведнъж почна да вали сняг. ( а той когато умря зимата беше натрупало много сняг и не можаха да го закарат до болницата защото той живее на един баир.) Той каза че иска да си тръгва вече и ние му казахме да остане. Дядо ми отрече и отиде към вратата, тогава аз му застанах на пътя почнах да го прегръщам и да го обеждавам да остане, плачейки насън и му казах че в никакъв случай няма да го пусна каквото и да става.

    Той почна да ме прегръща много силно( така както на последната ни среща) и каза че иска да си ходи. В следващия момент му се виждаше само гърба как се е отправил вече към вратата и си тръгва.

    Моля ви се не мога да спра да плача какво означава този сън.... ?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 31.05.12 07:46#2силвиясилвияНовакРегистрация: 20.05.12Град: -Отговори: 18от: Умрялият ми дядо ми се яви насънАз мисля,че сънят ти показва какво чувстваш.Както сама казваш все едно времето е върнато назад.Тоест ти самата искаш да върнеш времето назад.Може би си мислиш ,че е можело да се направи още нещо за да се предотврати смъртта на дядо ти,или изпитваш някаква вина.Това ,че той е искал да си тръгне означава,че трябва да приемеш нещата такива каквито са.Успокой се и тогава ще можеш да си контактуваш на сън със него.Мъката ти ще отшуми.Колкото повече страдаш за него,толкова повече го задържаш тук.ОтговорОтговор с цитат
  • 01.06.12 09:29#3мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Умрялият ми дядо ми се яви насънОтмина ли вече тази тъга на безпокойство наплака ли се вече Всичко идва от теб вие с дядоти сте имали доста тясна връзка без дори да осъзнаваш но всяко начало си има и край ако това го разбереш като същност на ново начало всичко ще е ок
    Успех и междудругото съм съгласна със Сиджей
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.06.12 07:51#4Georgi Georgi НовакРегистрация: 28.05.12Град: -Отговори: 10от: Умрялият ми дядо ми се яви насънявно много го обичаш
    един цял живот си е отишъл със своите преживявания ,приятелски прегръдки и песни ,нощи когато се чувстваш жив , приливи на енергия в кръвта при които смяташ ,че нищо не може да те спре,,сълзи и разбира се обич,силна горестна любов ,,този живот мисля .че може да донесе всичко след себе си ,макар и привидно приключил
    сиг като си представиш всичко това плачеш за своя дядо , даа и аз плаках...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.06.12 07:41#5NicoleNicoleНовакРегистрация: 28.05.12Град: -Отговори: 1от: Умрялият ми дядо ми се яви насънБлагодаря ви много за подкрепата наистина е мило да наистина бяхме много близки но няма как трябва да го преживея някак си
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest