Sanovnik.bg»Форум»Мистика и Езотерика»Всичко, което си пожелава се изпълнява..

Всичко, което си пожелава се изпълнява..

  • 25.05.12 12:49#1desi_887desi_887НовакРегистрация: 23.09.11Град: -Отговори: 8Всичко, което си пожелава се изпълнява..Та това за мен е наистина много щуро .. та нека да споделя .. Вчера в нашият град имаше голям сбор и си мечтаех да видя момчето по което си падам (който е от нашият град) да го видя .. Мечтах си и си го казвах вътре в сърцето .. нали знаете. Казах на приятелката ми да се качим на виенското и тя се съгласи ... беше доста пълно, така де имаше голяма опашка ..

    Изведнъж погледнах напред и го видях .. беше с групичката си и стояха и чакаха реда си .. мили боже просто откачих! След като те се качиха и ние се качихме само, че в различни кабинки и виенското тръгна .. Тъй като ние бяхме под тяхната кабинка не можех да го видя .. но когато се изправяше (така де заставахме един срещу друг , кабинките) обръщах се все към него тъй като бях с гръб към него .. и така го правех в продължение на няколко завъртания, но се прикривах де .. изведнъж бях видяла с перифериното (така де.. не мога да го напиша ;дд) зрение, че ме погледна и след това се обърна към другата страна .. просто сърцето ми изкочи .. :s:

    След като спря се качих на една люлка такава въртяща се, така де синджирите и преди да тръгнем отново го видях беше много близо .. след това отново си тръгна ..
    След това отново го видях и приятелката ми каза да тръгнем след него , така де той да ме види. Минахме през него и приятелката ми ми каза, че той погледнал към нас (тъй като тя го погледнала, а аз гледах напред) .. просто откачих и започнах да крещя от радост .. :yawn:

    Вече беше станало някъде към 19:00 ч., тях се прибрала да ям тъй като не бях яла нищо освен 10 сладоледа (тези на машините :love: ) , приятелката ми отново ме беше извикала , но не дойдох и чак когато ми каза, че той е там просто литнах (буквално ) .. беше супер сладък .. :love:
    След това си бяхме тръгнали като го видяхме, че го няма ..
    стояхме пред блока до 23:00 ч. и разбрах, че сме имали нещо общо (щото аз съм рак и той е рак .. ) и майко мила просто не можех да повярвам ..

    Та идеята на темата не беше просто да ви разкажа ей така просто исках да разбера , защо всичко което си пожелая от все сърце се сбъдва?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.05.12 05:34#2desi_887desi_887НовакРегистрация: 23.09.11Град: -Отговори: 8от: Всичко, което си пожелава се изпълнява..megit0y :http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NdSFj4k01ng надявам се,че това ще отговори на въпроса ти ) изгледай го целия
    Благодаря ти < 33
    ОтговорОтговор с цитат
  • 30.05.12 07:45#3МегиМегиНовакРегистрация: 03.10.11Град: ТърговищеОтговори: 11от: Всичко, което си пожелава се изпълнява..Моля ОтговорОтговор с цитат
  • 01.06.12 09:19#4мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Всичко, което си пожелава се изпълнява..Мила тогава внимавай какво си пожелаваш нали го знаеш тоя лаф а иначе тук имаше много интересна публикация относно желанията страхотно интересна е може да я намерите не помня кои точно я публикува та там пишеше че всеки може да си пожелае каквото си иска стига да оцели точният момент на желанието та я намерете статията и я прочете
    Иначе това е хубаво че ви се сбъдва но я си помислете че този човек не е за вас тогава какво правим та никак не е толкоз лесно да си пожелаеш нещо а има и правила даже в пожелания как се изричат точно ли е например искам един милион лева да ама не по точно е искам един милион лева сега на 12.03.2014 година например винаги се уточнява но прочете повече инфо по този въпрос
    Все пак това е хубаво което става свас но винаги си пожелавайте много здраве за вас и всички който обичате
    ОтговорОтговор с цитат
  • 18.06.12 08:49#5ТeddiТeddiНовакРегистрация: 19.08.11Град: -Отговори: 89от: Всичко, което си пожелава се изпълнява..Аз мисля, че просто съдбата ви среща не случайно.. А пък ти вече случайно си си го пожелала това, т.е. според мен и да не си пожелавала да го видиш, пак щяхте да се срещнете.. Или пък може съдбата така да е решила, когато Бог е чул желанието ти.. :Д Успех..!! :wink: ОтговорОтговор с цитат
  • 21.06.12 09:35#6МимаМимаНовакРегистрация: 02.05.12Град: ПловдивОтговори: 16от: Всичко, което си пожелава се изпълнява..Имаш сила. радвай се, и не разпилявай желанията си. Имай доверие на съдбата че ще срещнеш сродната си душа! Питай сърцето си когато решиш да се обвързваш за постоянно.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest