Sanovnik.bg»Форум»Мистика и Езотерика»Обладани или обсебени хора

Обладани или обсебени хора

  • 25.05.12 09:46#1ExecuteExecuteНовакРегистрация: 25.05.12Град: -Отговори: 23Обладани или обсебени хораТа направих темата, за да се дискутират и споделят истории на някой, който има проблем с демони или астрали и в следствие да му се помогне.

    Нямам голям опит, но ако някой има такъв проблем и иска да му се помогне нека да пише тук.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 28.05.12 10:30#2ТатянаТатянаНовакРегистрация: 25.05.12Град: ПловдивОтговори: 5от: Обладани или обсебени хораМного си добър аз си искам само теб!! ОтговорОтговор с цитат
  • 30.05.12 11:30#3ExecuteExecuteНовакРегистрация: 25.05.12Град: -Отговори: 23от: Обладани или обсебени хораАко чувате гласове виждате сенки ме намерете на скайп crayzi.boy15
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.06.12 09:17#4ExecuteExecuteНовакРегистрация: 25.05.12Град: -Отговори: 23от: Обладани или обсебени хорааре бе никой ли няма да си признае , че е обладан :evil: ОтговорОтговор с цитат
  • 17.06.12 03:25#5АлексАлексНовакРегистрация: 11.10.11Град: ВарнаОтговори: 112от: Обладани или обсебени хораАз не съм обладана, а усещам присъствие!ОтговорОтговор с цитат
  • 27.06.12 12:29#6ExecuteExecuteНовакРегистрация: 25.05.12Град: -Отговори: 23от: Обладани или обсебени хораДобре извинете всеки който усеща някакво присъствие , чува гласове , вижда сенки , има натрапчиви мисли или подобни работи нека пише в темата или ме потърси на скайп crayzi.boy15ОтговорОтговор с цитат
  • 04.09.12 05:06#7ВеличкаВеличкаНовакРегистрация: 04.09.12Град: ГабровоОтговори: 4от: Обладани или обсебени хораExecute :Та направих темата, за да се дискутират и споделят истории на някой, който има проблем с демони или астрали и в следствие да му се помогне.

    Нямам голям опит, но ако някой има такъв проблем и иска да му се помогне нека да пише тук.


    Здравей, искам да споделя за магиите, които хората си правят с имената на определени кръгове и и среди - например нотариуси, съдии, адвокати.

    Кръщават си децата и родата на имената на нотариусите и представете си - Утре свътът става техен...... Горят от имотите невинните хора, крадът им наследството, спират им доходите и дори ограничават човешките им права - на свобода, на придвижване, на собственост, на труд, на НАСЛЕДСТВО, НА потомство дори...... като тези нещата са свързани - чукнат ли ти имота - ти си аут, защото не можеш и да се ожениш...... Правото на наследство е само и еденствено собственост на кръвни роднини..... Слава богу - БЕДНЮГИТЕ ВЕЧЕ НЕ ПРАВЯТ ЩУРОТИИ....Надвихме им, но защо да е така тия мръсни свини нямат друга амбиция освен да вредят......Те са обществени и иконочиески КАМИКАДЗЕТЕ ..... Оставят се бедни, неграмотни и следователно - безпарични за да могат да преебат някой богат....покрай камикадзетата няма живот - има едно гнетене, спане и сране.....
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest