Sanovnik.bg»Форум»Паранормални явления и способности»Искам да разгадая нещо и ми трябва помощ от вас.

Искам да разгадая нещо и ми трябва помощ от вас.

  • 18.05.12 12:15#1ЕвгенияЕвгенияНовакРегистрация: 08.04.12Град: -Отговори: 4Искам да разгадая нещо и ми трябва помощ от вас.Здравейте! Искам да разгадая нещо свързано със смърта на дядо ми...

    Той е много умен човек и знаеше много, той почина през 2002 година когато аз бях малка и винаги съм се опитвала да знам много за него но никой не ми казваше и затова аз реших да разгадая сама.

    Имам най-личната му вещ и тя е часовника му, на който пишеше числото 17, което беше странно, но пък и дядо ми е умрял от някакво писмо (много лично писмо) и винаги когато влизам в старата къща на село намирах писма на шкафовете при пръхлясалите стари книги.

    Тези писма бяха свързани помежду си и наистина има много тайни които искам да открия или изобщо да се свържа с дядо ми....
    ОтговорОтговор с цитат
  • 03.09.12 03:34#2ChaosChaosНовакРегистрация: 08.08.12Град: ВарнаОтговори: 47от: Искам да разгадая нещо и ми трябва помощ от вас.Звучи доста заплетено...Но не мисля,че ти трябва нечия помощ, дори и на близките ти, защото при толкова много тайни те надали знаят много или чистата истина.Тея неща трябва да ги разбереш сама.Но първо искай разрешението на дядо си, надали ще му е много приятно ей така от любопитство да му разровиш неща,които е пазил с години.Вземи да прочетеш как би могла да се свържеш с него има доста книги за това и пробвай от всичко докато не се получи,защото си е доста индивидуално. И тогава ако му е дошло времето и иска да разкрие всичко,ще ти даде някакви насоки какво да правиш.Но не си го слагай като фикс-идея.За всяко нещо си има подходящо време и когато то дойде нещата се развиват от самосебе си! Споко и успех! ОтговорОтговор с цитат
  • 23.01.13 04:36#3ЕвгенияЕвгенияНовакРегистрация: 08.04.12Град: -Отговори: 4от: Искам да разгадая нещо и ми трябва помощ от вас.4isloto 17 pishe na edno kato otvor4e vuv samiqt 4asovnik.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest