Sanovnik.bg»Форум»Мистика и Езотерика»Виждах лице на жена във витрината

Виждах лице на жена във витрината

  • 18.05.12 12:03#1ЕвгенияЕвгенияНовакРегистрация: 08.04.12Град: -Отговори: 4Виждах лице на жена във витринатаЗдравейте! Отново съм аз и трябва да ви кажа нещо което ме притеснява....

    Незнам какво е и дори немога да си го обясня но преди виждах лице на жена във витрината за 1 секунда .
    То беше бяло и ме гледаше а щом мигна изчезваше какво е тва?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.05.12 11:01#2KatiiKatiiНовакРегистрация: 21.06.11Град: -Отговори: 1от: Виждах лице на жена във витринатаВиж и аз съм така понякога..гледаш ли филми на ужасите?По принцип от тях най-често почваш да си представяш неща.Не знам колко пъти си видяла тази жена,но ако се повтаря искам да ти кажа,че може да я познаваш и нещо подобно.Лично аз си казвам,че вече не вярвам в духове,защото през един период когато бях депресирана от тези неща понеже мислех за тях бях на път да ходя при психиатър.Така,че ако лицето ти е познато може това да е само във въображението ти.Успех ОтговорОтговор с цитат
  • 23.05.12 05:11#3kaloiankaloianНовакРегистрация: 18.03.11Град: ПлевенОтговори: 64от: Виждах лице на жена във витринатаА да ти се превиждат тъмни силуети с периферното зрение по някога.ОтговорОтговор с цитат
  • 28.05.12 10:43#4ТатянаТатянаНовакРегистрация: 25.05.12Град: ПловдивОтговори: 5от: Виждах лице на жена във витринатаПовярвай в духовете! Те съществуват и от невярата ти ще стане по-лошо!! ОтговорОтговор с цитат
  • 30.05.12 11:54#5ExecuteExecuteНовакРегистрация: 25.05.12Град: -Отговори: 23от: Виждах лице на жена във витринатажени намери ме на скайп crayzi.boy15 не се притеснявай не полудяваш нормална си просто ония от долу искат да те подлудят ОтговорОтговор с цитат
  • 07.06.12 10:47#6BoryanaBoryanaНовакРегистрация: 08.04.12Град: СофияОтговори: 19от: Виждах лице на жена във витринатаабе и на мен ми се привиждат понякога странни неща, отдавам го на прекалено развинтено въображение снощи например, докато дърпах завесата, ми се видя ръка на стъклото на балконската врата... За малко да се разпищя ОтговорОтговор с цитат
  • 24.06.12 03:52#7ЕвгенияЕвгенияНовакРегистрация: 08.04.12Град: -Отговори: 4от: Виждах лице на жена във витринатаDaОтговорОтговор с цитат
  • 18.07.12 08:59#8ТeddiТeddiНовакРегистрация: 19.08.11Град: -Отговори: 89от: Виждах лице на жена във витринатаТолкова ли е трудно да пишете НЕ ЗНАМ и НЕ МОГА ОТДЕЛНО ..!!!!!!! :yawn: Сори, че не е по темата, но абсолютно всички НЕ ЗНАЯТ как се пише този глагол..!! Еми, моля ви се.... Научете го тоя правопис.. :x: :x: :x: ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest