Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Какво значи да сънуваш бяла сова?

Какво значи да сънуваш бяла сова?

  • 16.05.12 02:53#1LiliLiliНовакРегистрация: 16.05.12Град: СливенОтговори: 1Какво значи да сънуваш бяла сова?Здравейте. Какво значи да сънуваш бяла сова?

    Прочетох какво значи да сънуваш сова, но когато е бяла не значи ли нещо друго? Това, което прочетох какво значи да сънуваш сова е ужасно. Тя като, че ли беше наша ей така както някои хора отглеждат гълъби. И летеше свободно,и кацна на детето ми и хвръкна веднага, остави нещо мръсно, и аз помислих че се е изкала/извинявам се заизраза/, а понеже детето ядеше шоколад видяхме впоследствие че е цялото е изцапано с шоколад.

    После тя кацна на мен,заплете си ноктите малко в косата ми аз се изплаших наведох се и после тя хвръкна съпруга ми беше там,като че ли я изгони не си спомням. Но беше красива бяла с пухкави бели пера накрая и някаква окраска по тях като малки черни точици. Никога не съм виждала сова в действителност камо ли бяла. Но сега потърсих в изображения на Гугъл и бе ше същата. Моля някой да ми помогне да разтълкувам съня и ако е лош наистина какво да направя, за да предодвратя лошите неща. Аз и без това се съмнявам че свекърва ми прави магии на мен и на семейството ми да не би да е направила нещо за да ми се случи наистина нещо лошо?

    Моля Ви помогнете ми :cry: .
    ОтговорОтговор с цитат
  • 18.05.12 11:21#2pandapandaНовакРегистрация: 17.04.12Град: АсеновградОтговори: 5от: Какво значи да сънуваш бяла сова?здравей, чувала съм, че сова да видиш не е на добре. незнам какво е да сънуваш сова. да не си я виладяла по телевизията без да си обърнала внимание, възможно е, не се впрягай много, най вероятно нищо не означава.ОтговорОтговор с цитат
  • 20.05.12 08:21#3силвиясилвияНовакРегистрация: 20.05.12Град: -Отговори: 18от: Какво значи да сънуваш бяла сова?Птица във съня означава мисъл.Тоест според мен сънят ти показва някакви твои мисли и страхове.Но понеже птицата е бяла мисля ,че са неоснователни.Но пък совата е нощна граблива птица,хищник,което означава ,че тези мисли и страхове,те изтощават,изсмукват ти силите.
    Ако беше сънувала совата със някакви човешки черти,например очи,тогава става въпрос за истински човек.
    Не се безпокой сънят ти не е лош.Така мисля де.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.05.12 02:53#4desi_887desi_887НовакРегистрация: 23.09.11Град: -Отговори: 8от: Какво значи да сънуваш бяла сова?Ако сънуваш сова това е на лошо, но не знам за бяла сова .. ОтговорОтговор с цитат
  • 26.05.12 11:30#5КристинаКристинаНовакРегистрация: 25.05.12Град: Стара ЗагораОтговори: 20от: Какво значи да сънуваш бяла сова?Аз знам, че совата символизира мъдростта, но първо трябва да се види какво е отношението към тази птица от страна на самия сънуващ. Освен това като цяло птиците в съня символизират духовността, духовните стремежи на човека. Но ако съответната птица буди страх у човека, кйто я сънува, това означава са на лице някакви страхове, но прогонването на птицата значи, че се опитват да прогонят тези страхове.ОтговорОтговор с цитат
  • 29.09.12 03:08#6Денимира АнгеловаДенимира АнгеловаНовакРегистрация: 20.08.12Град: -Отговори: 38от: Какво значи да сънуваш бяла сова?Хедуиг!!! ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest