Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Разрушена, чужда къща - какво символизира това?

Разрушена, чужда къща - какво символизира това?

  • 27.04.12 08:50#1iordankaiordankaНовакРегистрация: 27.04.12Град: ПловдивОтговори: -Разрушена, чужда къща - какво символизира това?Здравейте! Днес (вечерта четвъртък срещу петък) сънувах много странен сън. Намирах се в къща на една моя стара колежка и нейния съпруг, който наскоро се пенсионира, предполагам, че и тя също, бяхме колеги преди около 2-3 години. Та, сънувах, че съм в тяхната къща в Пловдивско, но ги заварвам целите изцапани с мазилка и пръхоляк, а когато се качих на втория етаж, забелязох, че къщата няма покрив. Попитах ги какво се случва, а те ми отговориха, че ще правят основен ремонт. Този мой сън бе прекъснат до този момент, като телефона ми и алармата ме събудиха за работа, като последното, което видях в съня си бе вечерното, мрачно небе.

    Като станах, чувствах се объркана и ми стана някак гадно, все пак се „депортирам“ от сън в реалност. Какво символизира този сън. В момента аз, заедно със семейството ми, предстои да се нанесем в нова къща, която градим от доста време. Благодаря Ви предварително за отговора!
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest