1, 3, 15 - вечните числа

  • 14.04.12 05:18#1rebelgirlrebelgirlНовакРегистрация: 21.12.11Град: -Отговори: 21, 3, 15 - вечните числаСпоред вас това магия ли е? Много ви моля хора, кажете си мнението. Предстоят ми важни изпити, а мисля само за това и нищо друго-аз съм едно обикновено момиче на 19 години. До преди няколко месеца нямах никакъв приятел, в смисъл не съм имала до сега гадже, но през октомври 2011 ми се случи най-хубавото нещо до сега в живота. Тръгнах с едно момче, в което бях влюбена до полуда.

    Аз съм от провинцията, а той си е столичанин, правех всичко за него, за да докажа любовта си, но уви… На 3 ноември той поиска да се разделим по незнайни за мен причини и така до 15 ноември, когато ми писа смс, че иска да се съберем от тогава живота ми потръгна с главата надолу. Сценарият е един и същ, а датите се повтаряха-на 1-ви преустановяваме връзката си, като тогава се събираме, на 3 месец по-късно той се разделя с мен, а на 15 същия месец ми иска прошка и така до 3 този месец.

    Според мен има някаква магия в цялата тази история, защото единственото нещо, което ме притеснява са датите, които се повтарят всеки месец.

    Бихте ли изказали и вашето мнение по въпроса. Благодаря ви предварително.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.04.12 02:03#2pandapandaНовакРегистрация: 17.04.12Град: АсеновградОтговори: 5от: 1, 3, 15 - вечните числаНе е магия, датите са сьвпадение, не си внушавай, че датите са важни, защото така ще започнеш да повлияваш сьбитията, очаквайки тези дати без да искаш.

    Ако много се карате сега, помисли си ако заживеете заедно, ваше е решението.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 30.06.12 11:49#3ТeddiТeddiНовакРегистрация: 19.08.11Град: -Отговори: 89от: 1, 3, 15 - вечните числаЗащо говорите чак толкова сериозно..?? Според мен това определено значи нещо..!! Проучи тези числа (например какво значи числото 1 според фън-шуи и подобни..).. Или пробвай да ги събереш.. Получава се числото 9 .. 1+3+1+5=10 и тъй като трябва да се превърне в едноцифрено число 1+0=9.. ^_^ Можеш да провериш значението на числото 9, или на числото 6 (15=1+5 - 6).. :wink: ОтговорОтговор с цитат
  • 17.02.13 05:39#4Teodora MarinkovaTeodora MarinkovaНовакРегистрация: 11.02.13Град: ВрацаОтговори: 1от: 1, 3, 15 - вечните числаMalko me strqskash....Predi 2 godini v Italy edna nosht sanuvah sashtite chisla-1,3,15;..na sledvashtiq den gi igrah na lotariq i spechelih 2500 evro.Ot togava kakto kazvash ti vsichko mi tragna nadolo.V nishto ne mi varvi i ne se zadarjam s rabota,gadje ili priqteli za poveche ot 1 mesec v nai-dobriq sluchai.ОтговорОтговор с цитат
  • 23.04.13 08:27#5doradoraНовакРегистрация: 23.04.13Град: СофияОтговори: 1от: 1, 3, 15 - вечните числаОбеснява се по много прост начин влианието на звездите най вече в неговата картаОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest