Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувах свекърва ми - тя е починала

Сънувах свекърва ми - тя е починала

  • 13.04.12 04:57#1татянататянаНовакРегистрация: Град: СофияОтговори: 1Сънувах свекърва ми - тя е починалаСънувах свекърва ми - тя е починала - че пере дрехи в мивката.....притеснена съм.

    Моля някой да го разтълкува. Благодаря предварително.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.04.12 01:43#2pandapandaНовакРегистрация: 17.04.12Град: АсеновградОтговори: 5от: Сънувах свекърва ми - тя е починалапо принцип много не вярвам на сьнища, но май да переш на сън е неприятност, а свекьрвата значи, че ще е семейна неприятност. Най-вероятно нищо не е. Ето едно тьлкувание:

    Пералня, переш

    Рейтинг: Няма гласували за това тълкуване
    ли в съня си, ще се ядосваш за дребни семейни проблеми. Ръчна пералня означава, че трябва сам да се заемеш с решаването на домашните неуредици, а автоматична - че нещата не зависят от тебе или че ще се оправят от само себе си.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.04.12 10:12#3татянататянаНовакРегистрация: Град: СофияОтговори: 1от: Сънувах свекърва ми - тя е починалаБлагодаря за отговора....Не вярвах че някой ще ми пише. Желая спокойна и успешна седмица.ОтговорОтговор с цитат
  • 02.05.12 06:47#4МимаМимаНовакРегистрация: 02.05.12Град: ПловдивОтговори: 16от: Сънувах свекърва ми - тя е починалаМоже би свекърва ти те подсеща, че е време да поочистиш живота си но от какво - ти си знаеш. Запали една свешичка за нея в църквата.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest