Sanovnik.bg»Форум»Паранормални явления и способности»Бях на хотел и ми се слу4и нещо странно......( не е сън)

Бях на хотел и ми се слу4и нещо странно......( не е сън)

  • 13.04.12 12:34#1ЕвгенияЕвгенияНовакРегистрация: 08.04.12Град: -Отговори: 4Бях на хотел и ми се слу4и нещо странно......( не е сън)Веднъш прочетох в съновника за проявата на духове и т.н. и как можем да ги усетим.

    И на мен ми се случи нещо много странно, когато трябваше да бъда в хотел за 1 ден. Както се събудих сутринта усетих че се задушавам (това е един от признаците да има дух в стая, пък и бях отворила прозореца) и нямам болест като задушаване и тем подобни....

    Също така и съм много чувствителна и имах чувството че нещо ме гледа (ето и още един признак), както и телевизора се смущаваше (а навън не духаше вятър, беше ясно небето)........

    КАКВО МОЖЕ ДА Е? (Неискам коментари като: Ти си луда, гледаш много филми и т.н., защото аз НЕ ГЛЕДАМ СТРАШНИ ФИЛМИ ИЛИ ТАКА НАТАТЪК......И АКО НЯМАТЕ КАКВО ДА КАЖЕТЕ НЕ ПИШЕТЕ)
    ТРЯБВАТ МИ МНЕНИЯ!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.04.12 03:04#2СилияСилияНовакРегистрация: 25.11.11Град: -Отговори: 2от: Бях на хотел и ми се слу4и нещо странно......( не е сън)Споко! И на мен ми се случват такива неща постоянно! Не смятам, че си го усетила, защото трябва да изпиташ определено чувство, а не само да видиш. Не вярвам в съвпадения, но е възможно да е имало смущения в телевизора и прочие. Не смятам, че е дух. При мен когато има такава сила - започват да падат неща, лампите святкат и изгасват.. Извинявай, но кой клас си? По писането ми приличаш на второкласничка :x: ОтговорОтговор с цитат
  • 14.04.12 03:05#3kameliakameliaНовакРегистрация: 14.04.12Град: ХасковоОтговори: 25от: Бях на хотел и ми се слу4и нещо странно......( не е сън)втакъв случаи трябва да се молиш на бог но от сърце и да вярваш в него моли се истински и ще видиш че това нещо ще те остави на мира не енужно да си сама за да се молиш можеш да се молиш навсякъде от вътре и на работа и по пътя и в магазина никои нямя да те чува но бъди сигурна че господ бог ще те чуе пробваи ище видиш че ще ти олегне ОтговорОтговор с цитат
  • 14.04.12 11:08#4DesDesНовакРегистрация: 13.04.12Град: СофияОтговори: 8от: Бях на хотел и ми се слу4и нещо странно......( не е сън)Като за начало искам да те попитам дали си сигурна, че теб, което идва при теб е именно дух. Защото има много астрални създания, които биха могли да се разхождат и да преминават покрай теб. Да приемем, че е дух. Първото, което ми прави впечатление, е че си наплашена. От какво? Обикновенно този тип създания идват с цел "да се изповядат" и да кажат нещо, което ги мъчи. Много малко са случаите на т.н. игриви духове(под това име ги знам), които да правят проблеми. Но в крайна сметка преди всичко не трябва да те е страх - обръщаш се и си казваш нещо от сорта на "По волята Божия - разкарай се!" и може да визуализираш как дома ти се обгръща в светлина или се опитай да спреш да го мислиш, защото един от начините да се "закачат" за теб е именно вярата ти, че той е до теб в момента и на подсъзнателно ниво ти го викаш, само защото си чула някакъв шум, макар да не е бил от духа. Или другото, което аз правя, но то е с цел почит - в една чинийка умесвам трохи хляб, тамян, сол и захар, слагам ги до една свещ(за предпочитане църковна), която да изгори до край. А след това хляба може да се изхвърли на улица, на пръст някъде зад блока, но не в кошчето у дома. Това може да се прави на големи празници - Богородици, Задушници с цел душата да се успокои.
    Поздрави
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.04.12 02:00#5xNirvanAxxNirvanAxНовакРегистрация: 11.04.12Град: СофияОтговори: 24от: Бях на хотел и ми се слу4и нещо странно......( не е сън)Аз пък смятам, че в следствие на прочетеното в съновника си си внушила всичко.ОтговорОтговор с цитат
  • 17.04.12 11:21#6MorenaMorenaНовакРегистрация: 04.03.12Град: -Отговори: 117от: Бях на хотел и ми се слу4и нещо странно......( не е сън)Внушение! ОтговорОтговор с цитат
  • 17.06.12 01:17#7АлексАлексНовакРегистрация: 11.10.11Град: ВарнаОтговори: 112от: Бях на хотел и ми се слу4и нещо странно......( не е сън)Здравей! Когато ми се случваха повече странни неща от обикновено ( до преди 4-5 месеца) непрекъснато пусках истории тук и исках мнения.Имаше полза, но накрая разбрах, че всъщност съм си внушавала, а и като прочетеш или чуеш нещо за духове и очакваш да усетиш или чуеш нещо странно и то естествено, че ще чуеш.Това е внушението. Например когато за първи път прочетох за сънната парализа си казах, че това не може да ми се случи, но след 2-3 дни ми се случи.Защо? Защото подсъзнателно съм извикала това изживяване, внушила съм си. :wink:
    Но не изключвам и факта, че може наистина да е дух.Чела съм истории на хора с много по-страшни случки от моите и не вярвам техните да са внушение.Според мен духовете наистина съществуват, работата е там да не те притесняват.Можеш да чуеш, усетиш или видиш много странни неща, но ако им се поддадеш, може с всеки ден да става по-зле.Затова просто забрави за това или поне не се стряскай толкова.Самата аз се бях стреснала и нищо не спечелих! Успех!!!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.08.12 01:59#8AntoniqAntoniqНовакРегистрация: 24.08.12Град: БургасОтговори: 2от: Бях на хотел и ми се слу4и нещо странно......( не е сън)Моли се на Господ ! И ходи по - често на църква .. само той ще те спаси ! ОтговорОтговор с цитат
  • 03.09.12 03:08#9ChaosChaosНовакРегистрация: 08.08.12Град: ВарнаОтговори: 47от: Бях на хотел и ми се слу4и нещо странно......( не е сън)Не се стресирай и паникьосвай! Наистина може и да е внушение от прочетеното, за това не мисли подобни неща.Така като не го мислиш е по вероятно да разбереш какво е.Ако се повтори(при условие,че не го търсиш постоянно) значи не е внушение, а реалност.Съгласна съм с по-горното мнение,че може и да е някое астрално същество,което или просто си е там или минава оттам, а може и подсъзнателно да си го повикало за да си набавиш доказателства за прочетеното.Но каквото и да е не трябва да те е страх,не може нищо да ти направи и нищо няма да ти се случи (освен да се оплашиш малко )Споко ! ОтговорОтговор с цитат
  • 07.09.12 03:41#10Денимира АнгеловаДенимира АнгеловаНовакРегистрация: 20.08.12Град: -Отговори: 38от: Бях на хотел и ми се слу4и нещо странно......( не е сън)СТИГА С ТЕЗИ ЦЪРКОВНИ НЕЩА!! АМИ АКО СИ Е ВНУШИЛА И НЯМА НИЩО? НЕ МОЖЕ ПРИ НАЙ-МАЛКОТО ДА ЗАНИМАВАМЕ БОГ!!

    Пък и на истина звучиш адски наплашена, от нищо особено! За сега не ти е направило нищо, нали? Пък и първокласниците по-често си внушават какво ли не и си измислят... сори, заек, ама така ми звучиш!
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest