Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Кутията на Пандора

Кутията на Пандора

  • 12.04.12 07:09#1rebelgirlrebelgirlНовакРегистрация: 21.12.11Град: -Отговори: 2Кутията на ПандораНаскоро сънувах сън, свързан с мен и бившият ми приятел. Сънувах, че сме на тавана на стара къща и намира книга, която се казва Кутията на Пандора, да обаче отиваме при някакъв ясновидец, който трябва да ни я разчете, впоследствие се оказва, че само началните страници текста е наполовина, а на другите страници си се чете нормално и уговорката беше да я преснимаме в два екземпляра, но нещо се случи и аз казах на приятелят ми да я вземе и да си я чете преди да легне, понеже него го вълнува повече тази тема.

    Какво означава сънят ми?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.09.12 02:57#2gerganagerganaНовакРегистрация: 03.05.11Град: -Отговори: 11от: Кутията на Пандоразнаеш ли коя е кутията на пандора?нека започнем от това..ОтговорОтговор с цитат
  • 20.09.12 04:12#3rebelgirlrebelgirlНовакРегистрация: 21.12.11Град: -Отговори: 2от: Кутията на Пандораarawen :знаеш ли коя е кутията на пандора?нека започнем от това..

    Да,знам,но не мога да направя връзката със съня.Според легендата в кутията на Пандора седят затворени нещастията,злините и болестите и едва когато Пандора я отваря те всички излизат навън,но само надеждата остава вътре.За това не мога да разбера дали сънят ми е на лошо или на хубаво и какво крие този сън,какъв смисъл крие,това се питам аз.

    П.С. благодаря ,че сте отделили да прочетете темата за сънят ми се отзовахте
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.09.12 04:20#4gerganagerganaНовакРегистрация: 03.05.11Град: -Отговори: 11от: Кутията на Пандораможе би приятелят ти да бъде сполетен от лоши случки а ти която му даде книгата в такъв смисъл си тази която ще му дава надежда ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest