Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Пророчески сън?

Пророчески сън?

  • 08.04.12 10:22#1BoryanaBoryanaНовакРегистрация: 08.04.12Град: СофияОтговори: 19Пророчески сън?Здравейте! Нова-новеничка съм в сайта, обаче искам да споделя нещо, което много ме притеснява. Малко увод да направя, за да стане ясно.

    Преди 12 години почина баща ми и го погребахме в градчето, в което е живял. Опелото беше в неговата къща.. От около 2 години сънувам периодично тази къща.

    Винаги е мрачна, тъмна, има надвиснали облаци над нея. Вътре разположението на стаите обаче е различно от действителното. Освен това винаги в съня усещам нечие невидимо присъствие. Нещо като призрак или дух... Нещото мести предмети, но не го виждам. Просто го усещам, че е там. Имало е сънища, в които съм била в къщата заключена в стая зад стъклена врата и съм чувала непознат мъжки глас да ми крещи да отключа и да виждам как нещо невидимо се опитва да разбие вратата.

    Предпоследният път бях там, в двора на къщата, и един починал съсед донесе празен ковчег и пак усещах странното присъствие. И снощи сънувах пак, само че този път невидимото нещо беше в апартамента на родителите ми, в който живеех допреди 2 години. И имам чувството, че идва все по-близо... Сестра ми ми е споделяла, че и тя сънува къщата мрачна и усеща присъствието там, но тя спря преди около година да го сънува, а аз продължавам... А като емоции от начало ме беше страх, след това усещях гняв, защото не ме оставя на мира, но снощи дори се смях... А смехът в съня не е на хубаво... Не зная какво да си мисля вече, какво ли не ми минава през ума... Като например, че наследствена болест идва все по-близо до мен или нещо такова..

    Мъчи ме много и съм страшно неспокойна, страх ме е да заспя... Наистина ако има някой, който може да изтълкува това ще бъда много благодарна...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.04.12 10:37#2IvetooIvetooНовакРегистрация: 22.07.11Град: -Отговори: 23от: Пророчески сън?Не мисля, че е болест, единствената болест си я втълпяваш ти, недей! Мисля, че съня ти иска да покаже, че има нещо недовършено. трябжа да се върнеш в тази къща и да разбулиш тайната, която сънят ти иска да ти каже. Сънищата не се разгадават буквално. Но определено трябва да се върнеш там и да видиш за какво става на въпрос. Огледай книжа предмети всичко, стари вещи...ОтговорОтговор с цитат
  • 10.04.12 12:35#3BoryanaBoryanaНовакРегистрация: 08.04.12Град: СофияОтговори: 19от: Пророчески сън?Ами прибрала съм снимки и по-важни неща като грамоти на дядо ми, дипломи и т.н. Не мога да си позволя да взема други неща, тъй като не съм единствен наследник на тази къща... Но ти благодаря за отговора от сърце ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest