Sanovnik.bg»Форум»Паранормални явления и способности»Чух дете да казва моето име (НЕ Е СЪН)

Чух дете да казва моето име (НЕ Е СЪН)

  • 08.04.12 02:54#1ЕвгенияЕвгенияНовакРегистрация: 08.04.12Град: -Отговори: 4Чух дете да казва моето име (НЕ Е СЪН)Когато се къпех и вече излизах от банята, застанах на вратата защото чух дете да казва моето име....а коридора беше тъмен.....и беше през нощта и ми стана странно....

    След няколко седмици същото но този път детето крещеше силно....! Какво може да е? Както и ми се видя бяла сянка пред вратата когато бях вътре, но си мисля, че съм си го въобразила!

    Кажете ми.....
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.04.12 09:07#2xNirvanAxxNirvanAxНовакРегистрация: 11.04.12Град: СофияОтговори: 24от: Чух дете да казва моето име (НЕ Е СЪН) Много филми гледаш.ОтговорОтговор с цитат
  • 12.04.12 12:31#3ВанинаВанинаНовакРегистрация: 12.04.12Град: -Отговори: 2от: Чух дете да казва моето име (НЕ Е СЪН)Не, този сънъ не е повлиянъ отъ филми Жени. Три сънища си споделила. И въ трите те зове дете за помощь. Съжалявамъ, че не ми е дадено повече да кажа нещо за сънищата ти. Кое е това дете, къде е? Може би самата ти знаешъ. Не се страхувай! Не бягай отъ детето, спаси го!ОтговорОтговор с цитат
  • 12.04.12 12:29#4ЕвгенияЕвгенияНовакРегистрация: 08.04.12Град: -Отговори: 4от: Чух дете да казва моето име (НЕ Е СЪН)Izobshto ne gledam filmi s ujasi purvoto koeto shte kaja i tova naistina mi se slu4va.ОтговорОтговор с цитат
  • 18.04.12 09:29#5мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Чух дете да казва моето име (НЕ Е СЪН)Здравей
    Какво толкоз страшно има чуеш ли нещо вдишваш дълбоко три пъти но дълбоко когато съзнанието ти се успокои че няма да ти се случи нищо лошо излез на коридора съвсем спокойна и попитай на глас защо вика или нещо от сорта когато си спокойна тогава нещата ще са съвсем други. И помни каквото и да си говориш каквото и да става ти си защитена дишай дълбоко и се успокоявай. Имаш разни заложби които започват да се отключват, но все още не си готова за това. Трябва ти пълно спокойствие повярвай на себе си на своята защита от ангел хранител.
    Успех
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.06.12 03:52#6ЕвгенияЕвгенияНовакРегистрация: 08.04.12Град: -Отговори: 4от: Чух дете да казва моето име (НЕ Е СЪН)Da az vqrvam vuv vsqkakwi neshta zashtoto nie ne sme sami na tozi svqt! No se 4udq zashto to4no men......??ОтговорОтговор с цитат
  • 06.09.12 08:38#7kameliakameliaНовакРегистрация: 14.04.12Град: ХасковоОтговори: 25от: Чух дете да казва моето име (НЕ Е СЪН)или се спри и попитаи детето за да се увериш че наистина има нещо или въопще не обръщаи внимание на това така колкото се страхуваш по вече му даваш сили и го съживявяш това нещо каквото ида е то което не вярвам да е ангел просто изгони тези неща в името на исус и не се плаши в името на исус ако стоиш ще се спасиш от тези неща прочети библията ако я имаш и ще видиш че всичко е просто една игра на духовете за да уплашат хората за да ги накарат да ходят при врачки и гледачки и ходжи които служат на демоните затова не ходи при тях а при бога само тои ще ти помогне успех и пиши пак ОтговорОтговор с цитат
  • 07.09.12 03:48#8Денимира АнгеловаДенимира АнгеловаНовакРегистрация: 20.08.12Град: -Отговори: 38от: Чух дете да казва моето име (НЕ Е СЪН)1. xNirvanAx: Ама ти в нищо ли не вярваш?!?!?!
    2. Ванина ми изкара ангелите
    3. Не оставяй на тъмно. Опитай да отговориш на детето, ако се окаже някаква зла сила, маскирана като всеобщите любимци - невинните дечица, то ти първа ще разбереш! Шегувам се... от части, но едно трябва да разбереш: дали това е дух или нещо друго! Как - не знам... Но трябва!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 18.09.12 05:27#9И.БожковИ.БожковНовакРегистрация: 18.09.12Град: БотевградОтговори: 3от: Чух дете да казва моето име (НЕ Е СЪН)Здравей.Има ендно старо поверие според което ако чуеш че някои те вика по име било в съня ти или на яве това е зъл дух,дявол небива да му се обръща внимание но ако се повтори потрети и изопщо стане често срещано явление това нее добре има начин човек да се отърве от това. ОтговорОтговор с цитат
  • 23.11.12 02:26#10MariaMariaНовакРегистрация: 14.09.12Град: СофияОтговори: 6от: Чух дете да казва моето име (НЕ Е СЪН)Чета ви,и умирам от ужас......Такива неща съществуват ли изобщо????????????????ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest