Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувам много бившата си приятелка

Сънувам много бившата си приятелка

  • 04.04.12 12:06#1AnonymousAnonymousНовакРегистрация: 04.04.12Град: -Отговори: -Сънувам много бившата си приятелкаЗдравейте, искам да споделя един мой проблем, който ту се появява ту изчезва. Става въпрос, че сънувам бившата си приятелка от известно време насам. Всяка вечер я сънувам във всякакъв вид сънища, например: Заедно сме на гости в братовчедка й, или пък в някви сънища дето сме в различен град ии съвсем случайно се засичаме иии оставаме заедно докато единия не трябва да си ходи.

    Да липсва ми не мога да го отрека, но вече минаха почти 2 години не може да продължава така, снощи дори докато сбях с новата си приятелка отново имах сън със старата, което е доста стряскащо ии не е честно спрямо момичето което е до мен моля ви кажете какво значат тези сънища и има ли начин да се оттърва от тях
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.04.12 07:16#2МегиМегиНовакРегистрация: 03.10.11Град: ТърговищеОтговори: 11от: Сънувам много бившата си приятелкаи на мен често ми се случва да сънувам бившия си макар да не ми липсва...странно... но уви не знам причината ОтговорОтговор с цитат
  • 07.04.12 08:37#3HipnotizatorHipnotizatorНовакРегистрация: 25.02.12Град: СофияОтговори: 5от: Сънувам много бившата си приятелкаЗдравейте. Очаквам да ми помогнете с разтълкуването на този сън. Видях едно момче, беше около 14-15годишно и беше със скъсан спортен екип. То ме умоляваше да си мълча, по-точно ми каза: „Не говори, не споделяй, не говори с никого!„. Надявам се някой да може да ме насочи как да тълкувам това? Благодаря.ОтговорОтговор с цитат
  • 19.04.12 07:16#4ПолинаПолинаНовакРегистрация: 16.04.12Град: ПловдивОтговори: 2от: Сънувам много бившата си приятелкаИ при мен постоянно е така,ако не е той, са той и баща му.Липсва ми и все още го обичам, макар да се опитвам да го прогоня от мислите си.Според мен е обич.все още я обичашОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest