Sanovnik.bg»Форум»Поверия и Суеверия»Наближава Петък 13

Наближава Петък 13

  • 01.04.12 05:06#1АлексАлексНовакРегистрация: 11.10.11Град: ВарнаОтговори: 112Наближава Петък 13Здравейте! Наближава петък 13 и се надявам повече хора да ми споделят дали вярват в суеверието или не.Ако има някой, на когото му се е случило нещо лошо на този ден, да сподели.

    На мен досега не ми се е случвало лошо, но вярвам, че това число е фатално.Надявам се, че ще има някой, който да сподели "преживяното" на такъв ден.

    Очаквам коментари! Благодаря!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.04.12 07:10#2miss_kiss19miss_kiss19НовакРегистрация: 24.03.12Град: РусеОтговори: 1от: Наближава Петък 13Znaesh li moqta tema nqma obsto s tvoq vapros no mislq che 13 naistina e fatalno chislo.Vednij kogato imah sustezanie i bqh tochno s tozi nomer i oshte dokato vlqzoh da igraq i na serviza na edna ot drugiq otbor mi se oguna kitkata beshe ujasno a i predi tova i drugata mi ruka ne beshe mnogo dobre i ot togava si kazah che poveche nqma da igraq s tozi nomer ! ОтговорОтговор с цитат
  • 05.04.12 07:13#3АлексАлексНовакРегистрация: 11.10.11Град: ВарнаОтговори: 112от: Наближава Петък 13Всъщност това, което каза наистина няма нищо общо с петък 13, но се радвам, че сподели! ОтговорОтговор с цитат
  • 09.05.12 08:54#4Dany89Dany89НовакРегистрация: 27.03.12Град: -Отговори: 8от: Наближава Петък 13Аз никога не съм вярвал че Петак 13 е фатален ден и можеби зареди това нищо особенно не ми се е случвало на тази дата ... Но съм забелязал че хората които вярват все нещо им се случва. А всъщност някой знаели от къде тръгва това суеверие за петак 13-ти? ОтговорОтговор с цитат
  • 03.10.12 10:51#5КифличкаКифличкаНовакРегистрация: 26.09.12Град: -Отговори: 1от: Наближава Петък 13И аз не вярвах в фаталността на тази дата до преди няколко години. На един петък 13ти се сцепих крака и имах пет шева. Белега все още ми напомня за този ден, а когато отидох в спешното лекаря каза, че днес бил много натоварен ден. Преди мен била дошла жена, която беряла череши, паднала и си счупила ръката в лакътя. Ужас!!! От тогава всеки път си имам едно на ум.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest