Чувам гласове

  • 23.03.12 10:22#1Aleksandrina Aleksandrina НовакРегистрация: Град: ВарнаОтговори: 5Чувам гласовеОт 4 години съм много зле, преди 4 години видях в магазина един познат (беше вечер), той почна да ме гледа злобно и го чух под формата на глас, пита ме какво правя в магазина аз му отговорих че си пазаря, след известен период от време, почуствах желание да го поканя.

    Още докато беше на вратата, преди да влезе изпитах чувство, че нещо лошо ще се случи със семейството ми, попитах го под формата на глас защо, а той почна да смее.

    След известен период от време почнах да чувам гласа на един негов приятел, казва ми че съм във вудо и няма да ме изкара от там и че ме е вкарал в това нещо темата е много сериозна за това ви моля, ако искате да ми помогнете пишете ми на скайп al3nka4
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.09.12 08:44#2kameliakameliaНовакРегистрация: 14.04.12Град: ХасковоОтговори: 25от: Чувам гласовеако е истина това което казваш само господ бог може да ти помогне повярваи ми само тои повярваи в бога и ще видиш че ще се спасиш от това нещо вземи библята и прочети новият завет ев.матеи и се освободи от този страх това не е по силно от бога ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest