Sanovnik.bg»Форум»Психология и Психотерапия»Закон за привличането

Закон за привличането

  • 11.03.12 07:01#1MorenaMorenaНовакРегистрация: 04.03.12Град: -Отговори: 117Закон за привличанетоНякой от вас прилагал ли е на практика закона за привличането, за да постигне целите си-желаната работа, пари, любов, здраве и т.н?

    Ако е така, споделете някои интересни случки... :kiss:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.03.12 09:13#2ПиПиНовакРегистрация: 30.12.10Град: -Отговори: 3от: Закон за привличанетоми тва е по-скоро за позитивна нагласа.. иначе каквото ти е писано - това става.. в това се убедих поне 100 пъти докато го приема и се примиря.. ОтговорОтговор с цитат
  • 14.03.12 11:38#3ТодорТодорНовакРегистрация: 14.03.12Град: -Отговори: 1от: Закон за привличанетоСпоред мен съществува някаква сила която привлича събития към нас, но засега съм забелязвал само дребни неща. А и все пак ние сме творение на мислите си, това не бива да се пренебрегва!ОтговорОтговор с цитат
  • 16.03.12 06:10#4chochkachochkaНовакРегистрация: 12.02.12Град: -Отговори: 1от: Закон за привличанетоКакъв е този закон?ОтговорОтговор с цитат
  • 17.03.12 01:19#5СилияСилияНовакРегистрация: 25.11.11Град: -Отговори: 2от: Закон за привличанетоДа, аз! След като изгледах филма "Тайната".. Според мен действа, защото го прилагам постоянно :blush: ОтговорОтговор с цитат
  • 18.03.12 12:16#6alex_kellyalex_kellyНовакРегистрация: 18.03.12Град: -Отговори: 1от: Закон за привличанетоаз съм го пробвала и мисля, че действа лошото е, че напоследък ежедневието толкова ме повлича, че напълно забравям за това и се отдавам на някакви негативни мисли, но едно време когато бях гледала "The secret" много се бях вдъхновила и си го бях наложила за цел, всичко ми беше ок :blush: сега мисля да изгледам "Beyond the secret", та да се мотивирам отново ОтговорОтговор с цитат
  • 24.03.12 12:14#7румирумиНовакРегистрация: 24.03.12Град: СофияОтговори: 1от: Закон за привличанетоприятели ..искам да кажа на всички ,че това чудо наистина действа .изпробвах го вече многократно ,но има една пречка която е в самите нас и която може даразубеди някой да повярва в това единственото и най -важно нещо ,което всъщност е много елементарно а в същност не е никак лесно наистина да вярваш че това което искаш е възможно , в противен случай никога няма да се получи никога и обратното просто вярвайте в това / мога да дам много примери със себе си ,че много от нещата ,които имам сега съм си ги пожелавала и ето получих ги само още не съм си пожелала 100 000000 лева защото не вярвам че мога да ги получа и съотвтно няма да ги получа)): когато си пожелавате нещо не трябва да има и сянка на съмнение за успех ...вярвайте .....това е на всеки един от нас сегашния ни живот е резултат от някакви наши минали мисли и желания ,дори напоследък започвам да сеплаша от това че има случаи в които само нещо да ми мине през главатаи се случва и хубаво и лошо затова внимавайте какво си мислите и какво си пожелавате ...това е от мен.......
    ОтговорОтговор с цитат
  • 19.12.12 12:53#8Александър ◢◤Александър ◢◤НовакРегистрация: 15.12.12Град: -Отговори: 5от: Закон за привличанетоГледах филма "Тайната" и честно казано този закон напълно действа много хубав филм и разкрива много от възможностите на човек, а и тайните на света ) ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest