Sanovnik.bg»Форум»Мистика и Езотерика»Плачещата статуя на Дева Мария

Плачещата статуя на Дева Мария

  • 10.03.12 04:31#1dinewadinewaНовакРегистрация: 10.03.12Град: -Отговори: -Плачещата статуя на Дева МарияЗдравейте. Преди време четох някъде, но не помня къде, че статуята на Дева Мария заплакала. Мисля, че това се бе случило в Япония, или не знам, не се сещам.

    Та мисълта ми е, може ли някой да ми обясни малко повече за статуята, или да ми даде линк към някоя страница в която да пише за нея. Благодаря предварително.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 18.03.12 01:33#2КапкаКапкаНовакРегистрация: 18.03.12Град: РусеОтговори: 1от: Плачещата статуя на Дева Мария Здравейте,искам да споделя с вас един истински случай с мен.Не искам да си мислите ,че съм параноичка.Истина е.В живота си имах много тежки моменти,неприятностите идваха една след друга.Страдах много.Търсих причината за лошото, което ме преследваше по петите.Бях млада майка с две деца за чието бъдеще бях отговорна.Сама трябваше да се боря с този непосилен товар за моите години с малкото житейски опит, който имах.Готова бях да дам и живота си само те да са добре.Търсих спасение на бедите си във вярата.В силата на БОГ.В центъра на моят град има един храм.Отидох в него с всичката си насъбрала болка и мъка.Застанах пред иконата на Дева Мария и Младенеца и шепнешком се изповядах.Сълзите течаха като из ведро от очите ми.Питах Светицата къде съм сгрешила,с какво съм заслужила тази съдба.Не помня да съм направила лошо,винаги съм помагала на другите с добри дела с правилни съвети и с истинско приятелство.Не знам колко време е изминало но усещах как една тяжест пада от плещите ми.Усещах едно сияние,едно просветление,една сила.В този момент от едното око на СВЕТИЦАТА- потече сълза.
    Вярвайте ми това е истина.След мойта изповед настъпи баланс в живота ми.
    Трудностите които заставаха на пътя ми се разрешаваха като че ли от самосебе си.Усещах Силата.Трудно обяснимо но е реално.Благодаря на БОГ за силите,които ми даде.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.03.12 03:33#3inranxaninranxanНовакРегистрация: 15.08.11Град: -Отговори: 39от: Плачещата статуя на Дева Марияти фукаш ли се са не разбрах ОтговорОтговор с цитат
  • 17.04.12 10:18#4Svetlana Svetlana НовакРегистрация: 15.10.11Град: ВидинОтговори: 6от: Плачещата статуя на Дева МарияКъм КАПКА ПЕТРОВА- напълно те разбирам,защото имаме сходни съдби.Радвам се,че си намерила верния път за отговора на въпроса,който е тежал на душата ти.Нека вярата ти в Бог те води и напътва през земния ти път.Желая на теб и семейството ти здраве и благоденствие!ОтговорОтговор с цитат
  • 30.06.12 03:18#5моника илиевамоника илиеваНовакРегистрация: 12.05.12Град: СофияОтговори: 1от: Плачещата статуя на Дева МарияЗнаеш ли това,което прочетох от твоя страна бе това,което ме трогна!Браво! :cry: ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest