Възможно, невъзможно

  • 05.03.12 12:16#1киряновакиряноваНовакРегистрация: 05.03.12Град: -Отговори: -Възможно, невъзможноДнес 05.03.2012 се регистрирах в сайта и още влязла-невлязла попаднах на изказване на субект с име някой, който разказваше набързо как за една нощ станал вампир

    Аз разбира се подобаващо му отговорих, в лично съобщение, че аз и много други сме крайно заинтересувани по темата и с нетърпение очакваме репортаж по БТВ - репортерите. Ако има, аджеба подобно явление моля, не го крийте! Мисля, че заслужава обществено достояние! От кога се "оглеждам" и "ослушвам " за подобни пикантерии !НО ИСТИНСКИ! Дайте ми насам всички дяволи и таласъми и ми гледайте сеира !))
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.04.12 10:33#2xNirvanAxxNirvanAxНовакРегистрация: 11.04.12Град: СофияОтговори: 24от: Възможно, невъзможноПо мое наблюдение такъв тип изказвания са в следствие на twilling манията. Не мисля, че ако някой е станал вампир ще тръгне веднага да го излага на показ.. и то във форум. :n: ОтговорОтговор с цитат
  • 23.06.12 04:56#3ves666ves666НовакРегистрация: 11.05.11Град: -Отговори: 7от: Възможно, невъзможноvazmojno e ,sreshtal sam edin takav ne sa loshi xora sa imat vazmojnosti moje dase govori s tiax no tr.da se xraniat i otam sledvat problemite,i za tiax i za xorata.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest