Sanovnik.bg»Форум»Мистика и Езотерика»Имаме ли направена магия

Имаме ли направена магия

  • 24.02.12 11:22#1alabama123alabama123НовакРегистрация: 24.02.12Град: СофияОтговори: 1Имаме ли направена магияЗдравейте,

    със семейството ми държим едно малко ресторантче.. и вече няколко пъти се случват МНОГО странни неща.. тази сутрин заварихме входната врата полята с вино. Отначало помислихме, че просто някой е счупил бутилка и се е лиснало случайно.. но вино не намерихме никъде другаде, освен по вратата на ресторанта.. преди време пък бяхме намерили пак на входната врата прясно боядисани стъпки... и още куп други такива неща ни се случват.. искам да Ви попитам.. магия ли е, и ако "да", каква е?

    Какво значи? Ще съм ви много благодарна ако ми кажете...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.02.12 04:23#2MorenaMorenaНовакРегистрация: 05.01.12Град: Стара ЗагораОтговори: 6от: Имаме ли направена магия Това намерих в интернет. ps: Според мен не прибързвай със заключенията. По-добре се оглеждай за други нетипични предмети и тогава вземи някакви мерки. :wink:
    Бих желал да опиша накратко и невидимата черна магия. Някои от владеещите черна магия от по-нисша степен също могат да изпращат енергия по образ, но, за да предизвикат смърт, им е необходимо многократно изпращане, през определени интервали от време на насочена енергия. Това продължава докато се постигне целта.

    Други видове на невидимата на пръв поглед черна магия са тези, при които се използват течности - отвара от специални билки, или, когато написания текст на видимата магия се оставя да престои във вода и след като водата е поела сила смисъла на написаното, се излива в дома или се ръси по дрехите, завивките или бельото на този, за когото е предназначена.

    Най-разпространената невидима магия е така наречената смъртна вода, която се взема при къпането на мъртвец, след което върху нея се произнася от владеещите черната магия заклинание. Смисълът на заклинанието или написаният текст в магията са винаги призив, нареждане или заповед към мъртвия, да отнеме душата на живия. Казах призив, нареждане или заповед, защото тези понятия в заклинанието зависят от степента на силата на правещия магията. Смъртната вода често се използва за поставяне в храната или в питието на този, за когото е предназначена, и трябва да кажа, че мъките и страданията на обречения са непоносими.


    Друга разновидност на невидимата черна магия, която правят циганките, е отварата от различни лоши билки. Тази течност чрез заклинания с различно значение се използва като магия за различни заболявания, безплодие, раздяла и омраза между съпрузите.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.02.12 06:03#3HipnotizatorHipnotizatorНовакРегистрация: 25.02.12Град: СофияОтговори: 5от: Имаме ли направена магияМоже би и магове си срещала, за това ли вярваш в магии?ОтговорОтговор с цитат
  • 26.02.12 10:00#4alabama123alabama123НовакРегистрация: 24.02.12Град: СофияОтговори: 1от: Имаме ли направена магияАми... аз по принцип не вярвам в магии.. но се притесних да не би някой да ни е направил. Много ви благодаря за бързия отговор ! ОтговорОтговор с цитат
  • 01.03.12 06:18#5kaloiankaloianНовакРегистрация: 18.03.11Град: ПлевенОтговори: 64от: Имаме ли направена магияДа се провери дали има направена магия,трябва да се направи гадание /предимно/ с восъколеене или с яйце и от опитен маг,никой не може да ти каже така,някой може да ти кажат дай си името и датата и ще ти кажа ,но това не става така.Магията представлява умишлено насочена деструктивна енергия,чрез ритуали или др методи за влияние върху човек или предмет през асталния свят и има много общо и допирни точки с квантовата физика.Има нчини и ритуали с течности да ти направи някой мизерия,обаяна вода,вода от мъртъв,но дали това вино е било обаяно-трябва да се направи восъколеене поне.Нах добе е на място в ресторанта,но може и по снимка,тъй-като фотографията прави копие на енергийното поле прочети това http://versailles-bg.eu/mag5/?p=151 по снимка може както да се правят магии ,така и да се развалят.ОтговорОтговор с цитат
  • 09.03.12 03:46#6КрасимираКрасимираНовакРегистрация: 21.02.12Град: ШуменОтговори: 4от: Имаме ли направена магияА когато намериш външната си врата напръскана цялата с кръв и на прага струпани на купчина сухи листа това какво е ? Приятелски поздрав ли ?ОтговорОтговор с цитат
  • 17.03.12 05:08#7kaloiankaloianНовакРегистрация: 18.03.11Град: ПлевенОтговори: 64от: Имаме ли направена магияАко някой иmа съмнения или напраена магия ,имма начин да се разбере от разстояние и да се развали магията,аз лично ползвам восъколеене ,но има и други методи:с яйце,с лесеене куршум ,по снимака само и др.ОтговорОтговор с цитат
  • 22.03.12 04:02#8bertabertaНовакРегистрация: 22.03.12Град: ВарнаОтговори: 25от: Имаме ли направена магияздравей,и аз имам съмнения че нещо ми е направено,знаете ли как мога да разбера дали е така и да я махна сама? ОтговорОтговор с цитат
  • 22.03.12 04:04#9bertabertaНовакРегистрация: 22.03.12Град: ВарнаОтговори: 25от: Имаме ли направена магияискам да ви попитам намерихте ли решение,и ако е да как?тъй като и аз имам такива съмненияОтговорОтговор с цитат
  • 24.03.12 05:10#10kaloiankaloianНовакРегистрация: 18.03.11Град: ПлевенОтговори: 64от: Имаме ли направена магияСама трудно ще се справиш защото си трябва практика в сверата с години.Ако искаш мога да ти дам отговор но ми пиши на лично или ми се обади 0878918575.ОтговорОтговор с цитат
  • 06.08.13 07:01#11NevenaNevenaНовакРегистрация: 06.08.13Град: СофияОтговори: 1от: Имаме ли направена магияИмам същия проблем. Справи ли се с това? Как и къде? Ако имаш желание пиши на лични - живота ми се скапва.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest