Sanovnik.bg»Форум»Мистика и Езотерика»Екзорсизма-реалност или мит

Екзорсизма-реалност или мит

  • 23.02.12 10:36#1kaloiankaloianНовакРегистрация: 18.03.11Град: ПлевенОтговори: 64Екзорсизма-реалност или митЗа жалост Православна Църква няма Екзорсисти за разлика от Католическата, където има цели Епархии в които се обучават предимно на Екзорсизъм, много хора не правят разлика между обсебване и направена магия и при обсебване тичът в църквата да и четят Киприянови и Васильови молитви, не че не помагат, но при направена магия обаче.

    Екзорсисти в България има малко, такива които наистина си разбират от работата и това са предимно магове - спиритисти които са се сблъсквали с демони и от личен опит и нужда са се обучили как да ги прогонват. Аз лично от повече от 10 години съм спиритист и контактувам с духове и нуждата ме е научила как да се предпазвам от демоните, а те съществуват -повярвайте и са навсякъде около нас.

    По форумите е пълно с хора които се оплакват от пречуване на гласове, усешане на присъствия и др. Някой ако има подобен проблем мога да му помогна, вече имам няколко успешни прогонвания.

    За жалост при обсебване се усеща чуждо присъствие и някаква личност и някой търсят помощ при психиатри, и веднага им слагат диагноза "Шизофрения" и ги заклеймяват като откачалки за цял живот, не правете тази грешка, по-добре потърсете католически свещенник.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 28.02.12 01:00#2StanimiroStanimiroНовакРегистрация: 28.02.12Град: БотевоОтговори: 1от: Екзорсизма-реалност или митАз съм обладан от зъл дух който ме кара да изнасилвам животни.Моля ви трябва ми помощ :cry: :cry: :cry: :cry: ОтговорОтговор с цитат
  • 11.03.12 08:07#3ЦветелинаЦветелинаНовакРегистрация: 11.03.12Град: -Отговори: 1от: Екзорсизма-реалност или митА, каквои са ти тарифите? Или просто помагаш на хората? Интересувам се за себе си.ОтговорОтговор с цитат
  • 25.05.12 02:45#4ТатянаТатянаНовакРегистрация: 25.05.12Град: ПловдивОтговори: 5от: Екзорсизма-реалност или митНамери екзорсист който да ти помогне. Само той може, ако не пиши ми на лично аз мога да ти помогна също!!! ОтговорОтговор с цитат
  • 26.05.12 06:45#5kaloiankaloianНовакРегистрация: 18.03.11Град: ПлевенОтговори: 64от: Екзорсизма-реалност или митАко наистина разбираш от обсебвания,я ми пиши едно съобщение че имам 1-2 случая в които ми трябва малко помощ,скайпа ми е kdon4ev , email aspekt1@abv.bg , става въпрос за реални случаи - тежки ,с чуване на гласове,видения и т.н.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest