Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувам едно и също, че моя приятелка е бременна от мен

Сънувам едно и също, че моя приятелка е бременна от мен

  • 22.02.12 05:40#1GeorgiGeorgiНовакРегистрация: 22.02.12Град: -Отговори: -Сънувам едно и също, че моя приятелка е бременна от мен2 поредни нощи сънувам, че моя приятелка или по-точно съученичка която не съм виждал и чувал сигурно от половин и повече година е бременна.Повтарят се по един и същ начин всичко е еднакво и от тези 2 дена само за това мисля? Може ли да ми кажете какво означава това ?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.02.12 01:32#2HipnotizatorHipnotizatorНовакРегистрация: 25.02.12Град: СофияОтговори: 5от: Сънувам едно и също, че моя приятелка е бременна от менБременността е обяснение за трудности, които на вероятно са създадени от Вас! За това я сънувате като бременна от Вас.ОтговорОтговор с цитат
  • 26.02.12 02:40#3Geri JordanGeri JordanНовакРегистрация: 19.02.12Град: -Отговори: 7от: Сънувам едно и също, че моя приятелка е бременна от менАз знам, че бремеността в сънищата се тълкува като бреме за съответния човек. Възможно е въпросната жена да има някакви проблеми действително. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest