Sanovnik.bg»Форум»Паранормални явления и способности»Карам хората и предметите да падат

Карам хората и предметите да падат

  • 21.02.12 05:52#1romeo rumenovaromeo rumenovaНовакРегистрация: 08.04.11Град: -Отговори: 1Карам хората и предметите да падатЗдравейте,

    Малко съм объркана, но искам да ви питам.. случвало ли ви се е да се загледате в някой или в нещо. Без да имате каквито и да било лоши намерения на дадения човек/ предмет нещо му се случва.. ?! на мен ми се получава от около 4 години. колкото и да не искам.. когато се загледам в нещо или някой става нещо с него.. или се спъва, или пада, а най- стабилното беше, когато момче припадна.

    Мислех си, че това е случайност, но да ти се случва по около 6 пъти на ден не ми се струва много случайно..
    ОтговорОтговор с цитат
  • 23.02.12 07:54#2SomeBodySomeBodyНовакРегистрация: 14.02.12Град: -Отговори: 8от: Карам хората и предметите да падатЧувала съм подобни истории, но от 4 години? Може да е от твоята енергия, подсъзнателно може да си нещо като енергиен вампир. Не мога да определя така, защото не те познавам, но съм сигурна в едно, колкото и самоуверено да звучи, сигурна съм , че на мен нищо няма да ми стане. Не се безпокой! ОтговорОтговор с цитат
  • 23.02.12 09:17#3romeo rumenovaromeo rumenovaНовакРегистрация: 08.04.11Град: -Отговори: 1от: Карам хората и предметите да падатАз нямам намерение да правя каквото и да било.. Просто в един момент става. Без да го искам. Случайно гледам някой и нещо му се случва :x: ОтговорОтговор с цитат
  • 24.02.12 10:10#4мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Карам хората и предметите да падатМила не се замисляй изобщо че е някаква твоя вина. Бъди сигурна че при теб няма нищо странно- При теб има само случайности. На теб не тие дадено да имаш каквато и да феноменална способност. Не бъди толкоз самоуверена на тази тема имало е две случайности и ти вече се замисляш. Недей мила няма смисъл а и това си е бреме не мисли че е толкоз лесно ей така да става. Както и да е зареди се с по положителни емоции и колкото и да ти е криво и да ти липсва хармонията която заслужаваш добрината липсва около теб в последно време но дори и това простичко е гледай по розово това е. Не искам да те обидя напротив искам да помогна. Усмихвай се повече бъди по щастлива нали знаеш поговорката кои каквото си направи и господ не може да му го направи. Не предизвиквай отрицателините емоции дори неможеш да си представиш за какво става въпрос. Остави тези случайности и просто бъди щастлива не им обръшай внимание повярвай.
    Меги
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.02.12 09:22#5balfabalfaНовакРегистрация: 25.02.12Град: -Отговори: 1от: Карам хората и предметите да падатjanoaria е многоправ в съвета си,но моето лично мнение е да прочетеш нещо по темата за индиго и за кристалните хора,аз го имам същия проблем но при мене е доста по-фрапантно просто мисли положително за някого и разбери какво ще се случи,научи се да го контролираш и мисли повече положително,всеки притежава такава енергия,просто пр нас тя е отключена ОтговорОтговор с цитат
  • 26.02.12 03:47#6lalalalalalaНовакРегистрация: 26.02.12Град: ВарнаОтговори: 1от: Карам хората и предметите да падатспоред мен няма как да е случайно или съвпадение ако ти се случва 6 пъти на денОтговорОтговор с цитат
  • 07.09.12 04:02#7Денимира АнгеловаДенимира АнгеловаНовакРегистрация: 20.08.12Град: -Отговори: 38от: Карам хората и предметите да падатХа-хааа... е, на мен ми се случва нещо подобно, когато съм ядосана на някой. Много се майтапиме с тия от класа ми, че проклевам, ама то май верно си е така :evil: Веднъж "проклех" една приятелка да казва истината и от начало нали се преструваше и си беше ясно, ама после я изкараха на дъската да реши една задача и нещо не й се получаваше та една друга нещо й се подиграваше и подхилваше, и приятелката ми се обърна и извика "ОВЦА!!!" пред госпожата и класа... Самата тя адски се изненада, пък и си й личеше, че не е искала да го направи [да не е луда (всъщност е, но не чак така )]...
    И това е най-лекият случай!!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.04.13 10:44#8КристиянКристиянНовакРегистрация: 13.02.12Град: СамоковОтговори: 8от: Карам хората и предметите да падатДа определено имаш така наречените Черни Очи и това което се случва е резултата от тях......ОтговорОтговор с цитат
  • 22.04.13 10:44#9КристиянКристиянНовакРегистрация: 13.02.12Град: СамоковОтговори: 8от: Карам хората и предметите да падатДа определено имаш така наречените Черни Очи и това което се случва е резултата от тях......ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest