Sanovnik.bg»Форум»Паранормални явления и способности»От няколко седмици усещам дух

От няколко седмици усещам дух

  • 19.02.12 08:02#1SomeBodySomeBodyНовакРегистрация: 14.02.12Град: -Отговори: 8От няколко седмици усещам духМоже да ви звучи странно, но все пак ще споделя.
    От няколко седмици усещам присъствие, дори когато съм сама. Щом застана на определено място цялата настръхвам, все едно те втриса, но не ти се студено. Странно е и трудно за обяснение. Не се случва като по филмите, образи и т.н. Просто го усещам и знам, че не преувеличавам.

    Какво мога да направя? Дали иска помощ или се опитва да ме сплаши? Въобще истина ли е?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.02.12 01:41#2radina lazarovaradina lazarovaНовакРегистрация: 17.07.11Град: -Отговори: 7от: От няколко седмици усещам духне вярвам в Господ но знам от личен опит че това ще помогне- потърси в нета молитва за гонене на дух и я прочети в цялата стая а и също задължително трябва да покриваш огледалата с нещо дори и да е прозрачно когато не ги ползваш!дано съм помогнала :y: :y: ОтговорОтговор с цитат
  • 20.02.12 09:06#3ЕкатеринаЕкатеринаНовакРегистрация: 03.03.11Град: -Отговори: 4от: От няколко седмици усещам духЗдравей! Аз лично вярвам в такива неща и всъщност доста ме плашат... Както и да е. Преди една приятелка усещаше подобно присъствие. Отидохме при една учителка, която твърдеше, че може да й помогне. Та тази учителка твърдеше, че трябва цялата къща да се освети със свещ по ъглите на стаите и рамките на вратите по посока на часовниковата стрелка. Ако и това не помогне щяло да бъде по-добре направо с тамян да минем, а в краен случай да помолим някой да ни бае. Не знам дали помогна, защото спрях да контактувам с това момиче, но може поне да опиташ. Дано съм била полезна! ОтговорОтговор с цитат
  • 20.02.12 10:35#4SomeBodySomeBodyНовакРегистрация: 14.02.12Град: -Отговори: 8от: От няколко седмици усещам духЗнаете много повече от мен, така че сте полезни, не се притеснявайте ОтговорОтговор с цитат
  • 23.02.12 07:40#5SomeBodySomeBodyНовакРегистрация: 14.02.12Град: -Отговори: 8от: От няколко седмици усещам духИмам чувството, че понякога ми помага, защото преди седмица излизах от банята и се подхлъзнах, нямаше за какво да се хвана и щях да падна по очи. Изведнъж сякаш нещо ме дръпна назад и както бях застанала на крайчица на пръстите си върху мокрите плочки стъпах здраво на повърхността. Не знам дали си въобразявам, но знам, че ако не ме беше дръпнало това "нещо" сега бих била цялата синя...ОтговорОтговор с цитат
  • 24.02.12 07:55#6анетаанетаНовакРегистрация: Град: -Отговори: 14от: От няколко седмици усещам духДа не е починал някой твой близък, който не може да се раздели с теб? Ти пишеш,че той ти е помогнал да не паднеш - това значи, че е добър дух и те пази.
    Ако наистина искаш да го изгониш извикай поп да чете молитва и да прекади! Успех!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.02.12 09:52#7SomeBodySomeBodyНовакРегистрация: 14.02.12Град: -Отговори: 8от: От няколко седмици усещам духНе скоро не е почивал никой мой близък. Но скоро сънувах, че ми пада зъб и от тогава го усещам по-силно, дали има нещо свързано? А и аз не искам да го изгоня, по скоро да му помогна с каквото мога.ОтговорОтговор с цитат
  • 24.02.12 10:22#8мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: От няколко седмици усещам духОх милата нали знаеш какво е да ти падне зъб ако от лявата ти страна ще почине много близък човек ако е от дясно значи ще почине близък а доколкото се отнася до присъствието ти съгласна съм с katito_99 тя правилно ти казва взимаш една свещ запалваш я но трябва да е нова и по възможност бяла и с тази свещ първо отиваш там където най много го усещаш ако има дух огъня започва да се разделя в този случай купуваш нова червена свещ и започваш първо огледалата навсякаде където спиш в гардероба не точно вътре отваряш само крилото на гардероба и през цялото време казваш молитвата ох дълго е за обяснение има доста тънкости но както и да е поне това направи което ти написах пък ако искаш ми се обади 0898485505ОтговорОтговор с цитат
  • 09.03.12 04:03#9КрасимираКрасимираНовакРегистрация: 21.02.12Град: ШуменОтговори: 4от: От няколко седмици усещам духЩом ти помага в лоши за теб ситуации, значи е добър дух...Защо искаш да го гониш ? ,,Те,, са около нас, но не всички ги усещат или виждат...Прочети в нета за новите енергии и същества които са тук...Няма от какво да се страхуваш щом ти се помага, а благодари.ОтговорОтговор с цитат
  • 07.09.12 04:10#10Денимира АнгеловаДенимира АнгеловаНовакРегистрация: 20.08.12Град: -Отговори: 38от: От няколко седмици усещам дух1. radinaL: Не си помогнала.
    2. Звучи доста безобидно за сега....................за сега! :evil: :evil: :evil: :evil:

    (не, сериозно - за сега няма от какво да се страхуваш, нито с какво да му помогнеш )
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest